Nejbližší akce
JavaScript skončil fatální chybou nebo nebyl spuštěn.
Kalendář
Kalendárium
Žádné události nenalezenySD FK Chlumec nC
Fotogalerie
Fotogalerie
2015/2016 podzimní los SD FKCH
- Podrobnosti
- Aktualizováno 23. 7. 2015 0:33
- Napsal strnadj
- Zobrazeno: 1491
2015/2016 - podzimní termínova listina - aktualizace k 21.7. 2015
Ke stažení na goole disk více...
Podzim 2015 | ||||||
FK Chlumec n.C. | ||||||
kolo | dne | domácí | hosté | |||
1. | sobota | 8.8. | 10.00 | RMSK Nový Bydžov | A muži | |
1. | sobota | 8.8. | 17.00 | Malšovice | B muži | |
2. | neděle | 16.8. | 17.00 | Červený Kostelec | A muži | |
2. | neděle | 16.8. | 11.15 | SD | Česká Skalice | |
2. | sobota | 15.8. | 9.30 | SŽ | Úpice /Rtyně | |
2. | neděle | 16.8. | 9.30 | MD | MFK Trutnov | |
2. | sobota | 15.8. | 17.00 | Předměřice | B muži | |
15. | středa | 19.8. | 17.30 | A muži | Náchod | |
3. | sobota | 22.8. | 17.00 | A muži | MFK Trutnov B | |
3. | sobota | 22.8. | 14.00 | Týniště | SD | |
3. | sobota | 22.8. | 13.15 | Rychnov | SŽ | |
3. | sobota | 22.8. | 11.15 | Rychnov | MD | |
3. | neděle | 23.8. | 17.00 | B muži | Hlušice | |
1. | středa | 26.8. | 16.00 | SŽ | Hořice/Dohalice | |
1. | středa | 26.8. | 18.00 | MD | Hořice/Dohalice | |
4.. | neděle | 30.8. | 17.00 | Rychnov n.K. | A muži | |
4. | neděle | 30.8. | 14.30 | Červený Kostelec | SD | |
4. | sobota | 29.8. | 9.30 | SŽ | Olympia | |
4. | sobota | 29.8. | 11.15 | MD | Olympia | |
4. | sobota | 29.8. | 17.00 | Libáň | B muži | |
5. | sobota | 5.9. | 17.00 | A muži | Vysoká | |
5. | sobota | 5.9. | 14.45 | SD | Třebechovice | |
5. | sobota | 5.9. | 12.15 | Jaroměř | SŽ | |
5. | sobota | 5.9. | 14.15 | Jaroměř | MD | |
5. | neděle | 6.9. | 17.00 | B muži | Kopidlno | |
6. | sobota | 12.9. | 17.00 | Kratonohy | A muži | |
6. | sobota | 12.9. | 10.15 | Dvůr Králové | SD | |
6. | sobota | 12.9. | 9.30 | SŽ | Červený Kostelec | |
6. | sobota | 12.9. | 11.15 | MD | Červený Kostelec | |
6. | sobota | 12.9. | 17.00 | Lokomotiva | B muži | |
7. | sobota | 19.9. | 16.30 | A muži | MFK Nové Město | |
7. | sobota | 19.9. | 14.15 | SD | Nová Paka /St.Paka | |
7. | sobota | 19.9. | 9.30 | Třebeš | SŽ | |
7. | sobota | 19.9. | 11.15 | Třebeš | MD | |
7. | neděle | 20.9. | 16.30 | B muži | Kobylice | |
8. | neděle | 27.9. | 16.30 | Týniště | A muži | |
8. | sobota | 26.9. | 13.30 | RMSK B | SD | Hlušice |
8. | sobota | 26.9. | 14.15 | SŽ | Vrchlabí | |
8. | sobota | 26.9 | 12.00 | MD | Vrchlabí | |
8. | sobota | 26.9. | 16.30 | B muži | Malšovice | |
9 | sobota | 3.10. | 16.00 | A muži | Broumov | |
9. | sobota | 3.10. | 13.45 | SD | Žacléř | |
9. | sobota | 3.10. | 9.30 | Broumov | SŽ | |
9. | sobota | 3.10. | 11.15 | Broumov | MD | |
9. | neděle | 4.10. | 16.00 | B muži | Předměřice | |
10. | sobota | 10.10. | 13.30 | Jičín | A muži | |
10. | sobota | 10.10. | 13.45 | Smiřice | SD | |
10. | neděle | 11.10. | 9.30 | SŽ | Jičín | |
10. | neděle | 11.10. | 11.15 | MD | Jičín | |
10. | sobota | 10.10. | 16.00 | Hlušice | B muži | |
11. | sobota | 17.10. | 15.30 | A muži | Dobruška | |
11. | sobota | 17.10. | 13.15 | SD | Rychnov | |
11. | neděle | 18.10. | 13.30 | Kostelec/Častolovice | SŽ | |
11. | neděle | 18.10. | 15.30 | Kostelec/Častolovice | MD | |
11. | neděle | 18.10. | 15.30 | B muži | Libáň | |
12. | neděle | 25.10. | 14.30 | Provodov | A muži | |
12. | sobota | 24.10. | 11.30 | Solnice | SD | |
12. | neděle | 25.10. | 9.30 | SŽ | Nová Paka/Stará Paka | |
12. | neděle | 25.10. | 11.15 | MD | Nová Paka/Stará Paka | |
12. | neděle | 25.10. | 14.30 | Kopidlno | B muži | |
15. | středa | 28.10. | 12.45 | Slavia/Stěžery | SŽ | |
15. | středa | 28.10. | 14.30 | Slavia/Stěžery | MD | |
13. | sobota | 31.10. | 14.00 | A muži | Slavia HK | |
13. | sobota | 31.10. | 11.45 | SD | Slavia HK | |
13. | neděle | 1.11. | 9.30 | Olympia B | SŽ | |
13. | neděle | 1.11. | 11.15 | Olympia B | MD | |
13. | neděle | 1.11. | 14.00 | B muži | Lokomotiva | |
14. | sobota | 7.11. | 14.00 | Kostelec n.O. | A muži | |
14. | sobota | 7.11. | 14.00 | Kobylice | B muži | |
1. | sobota | 7.11. | 16.15 | MFK Trutnov/Úpice | SD | |
14. | sobota | 7.11. | 9.30 | SŽ | Nové Město | |
14. | sobota | 7.11. | 11.15 | MD | Nové Město | |
2015/2016 jarní los SD FKCH
- Podrobnosti
- Aktualizováno 8. 4. 2016 10:45
- Napsal strnadj
- Zobrazeno: 1639
2015/2016 - jarní termínova listina - aktualizace k 21.2. 2016
Ke stažení na goole disk více...
FK Chlumec n.C. | ||||||
kolo | dne | domácí | hosté | |||
16. | sobota | 12.3. | 14.30 | A muži | RMSK | |
17. | sobota | 19.3. | 10.30 | A muži | Červený Kostelec | |
15. | neděle | 20.3. | 12.45 | Česká Skalice | SD | |
17. | neděle | 20.3. | 10.00 | Trutnov | MD | |
17. | sobota | 19.3. | 12.30 | Trutnov/Úpice | SŽ | Úpice |
1. | sobota | 19.3. | 15.00 | Dolní Kalná | B muži | |
18. | neděle | 27.3. | 15.00 | Trutnov B | A muži | |
16. | sobota | 26.3. | 12.45 | SD | Týniště | |
18. | neděle | 27.3. | 11.15 | MD | Rychnov | |
18. | neděle | 27.3. | 9.30 | SŽ | Rychnov | |
2. | sobota | 26.3. | 15.00 | Valdice | B muži | |
19. | sobota | 2.4. | 16.00 | A muži | Rychnov | |
17. | sobota | 2.4. | 13.45 | SD | Červený Kostelec | |
19. | neděle | 3.4. | 13.15 | Olympia HK A | MD | |
19. | neděle | 3.4. | 11.30 | Olympia HK A | SŽ | |
3. | neděle | 2.4. | 16.00 | B muži | Kunčice a.L. | |
20. | sobota | 9.4. | 16.30 | Vysoká | A muži | |
18. | neděle | 10.4. | 14.30 | Třebechovice | SD | opraveno!! |
20. | neděle | 10.4. | 11.15 | MD | Jaroměř | |
20. | neděle | 10.4. | 9.30 | SŽ | Jaroměř | |
4. | sobota | 9.4. | 16.30 | Libáň | B muži | |
21. | sobota | 16.4. | 17.00 | A muži | Kratonohy | |
19. | sobota | 16.4. | 14.45 | SD | Dvůr Králové | |
21. | neděle | 17.4. | 11.15 | Červený Kostelec | MD | |
21. | neděle | 17.4. | 9.30 | Červený Kostelec | SŽ | |
5. | neděle | 17.4. | 17.00 | B muži | Žacléř | |
22. | sobota | 23.4. | 17.00 | MFK Nové Město | A muži | |
20. | sobota | 23.4. | 14.45 | Nová/Stará Paka | SD | |
22. | neděle | 24.4. | 11.15 | MD | Třebeš | |
22. | neděle | 24.4. | 9.30 | SŽ | Třebeš | |
6. | neděle | 24.4. | 17.00 | Kopidlno | B muži | |
23. | sobota | 30.4. | 17.00 | A muži | Týniště n.O. | |
21. | sobota | 30.4. | 14.45 | SD | RMSK | |
23. | sobota | 30.4. | 11.15 | Vrchlabí | MD | |
23. | sobota | 30.4. | 9.30 | Vrchlabí | SŽ | |
7. | neděle | 1.5. | 17.00 | B muži | Kobylice | |
24. | neděle | 8.5. | 17.00 | Broumov | A muži | |
22. | sobota | 7.5. | 14.45 | Žacléř | SD | |
24. | neděle | 8.5. | 11.15 | MD | Broumov | |
24. | neděle | 8.5. | 9.30 | SŽ | Broumov | |
8. | sobota | 7.5. | 17.00 | B muži | Dolní Kalná | |
25. | sobota | 14.5. | 17.00 | A muži | Jičín | |
23. | sobota | 14.5. | 14.45 | SD | Smiřice | |
25. | sobota | 14.5. | 9.15 | Jičín | MD | |
25. | sobota | 14.5. | 11.30 | Jičín | SŽ | |
9. | neděle | 15.5. | 17.00 | B muži | Valdice | |
26. | sobota | 21.5. | 17.00 | Dobruška | A muži | |
24. | sobota | 21.5. | 9.00 | Rychnov | SD | |
26. | neděle | 22.5. | 11.15 | MD | Kostelec/Častolovice | |
26. | neděle | 22.5. | 9.30 | SŽ | Kostelec/Častolovice | |
10. | sobota | 21.5. | 17.00 | Kunčice | B muži | |
27. | sobota | 28.5. | 17.00 | A muži | Provodov | |
25. | sobota | 28.5. | 14.45 | SD | Solnice | |
27. | neděle | 29.5. | 14.15 | Nová/Stará Paka | MD | |
27. | neděle | 29.5. | 12.30 | Nová/Stará Paka | SŽ | |
11. | neděle | 29.5. | 17.00 | B muži | Libáň | |
16. | středa | 1.6. | 18.00 | Hořice/Dohalice | MD | |
16. | středa | 1.6. | 16.00 | Hořice/Dohalice | SŽ | |
28. | sobota | 4.6. | 10.15 | Slavia HK | A muži | |
26. | sobota | 4.6. | 13.00 | Slavia HK | SD | |
28. | neděle | 5.6. | 11.15 | MD | Olympia B | |
28. | neděle | 5.6. | 9.30 | SŽ | Olympia B | |
12. | sobota | 4.6. | 17.00 | Žacléř | B muži | |
29. | sobota | 11.6. | 17.00 | A muži | Kostelec n.O. | |
14.. | sobota | 11.6. | 14.45 | SD | Trutnov /Úpice | |
29. | neděle | 12.6. | 9.30 | Nové Město | MD | |
29. | neděle | 12.6. | 11.15 | Nové Město | SŽ | |
13. | neděle | 12.6. | 17.00 | B muži | Kopidlno | |
30. | sobota | 18.6. | 17.00 | Náchod | A muži | |
30. | neděle | 19.6. | 11.15 | MD | Slavia/Stěžery | |
30. | neděle | 19.6. | 9.30 | SŽ | Slavia/Stěžery | |
14. | sobota | 18.6. | 17.00 | Kobylice | B muži | |
2015/2016 podzimní los SD FKCH (2)
- Podrobnosti
- Aktualizováno 10. 7. 2016 11:06
- Napsal strnadj
- Zobrazeno: 1351
2015/2016 - podzimní termínova listina - aktualizace k 21.7. 2015
Ke stažení na goole disk více...
Podzim 2015 | ||||||
FK Chlumec n.C. | ||||||
kolo | dne | domácí | hosté | |||
1. | sobota | 8.8. | 10.00 | RMSK Nový Bydžov | A muži | |
1. | sobota | 8.8. | 17.00 | Malšovice | B muži | |
2. | neděle | 16.8. | 17.00 | Červený Kostelec | A muži | |
2. | neděle | 16.8. | 11.15 | SD | Česká Skalice | |
2. | sobota | 15.8. | 9.30 | SŽ | Úpice /Rtyně | |
2. | neděle | 16.8. | 9.30 | MD | MFK Trutnov | |
2. | sobota | 15.8. | 17.00 | Předměřice | B muži | |
15. | středa | 19.8. | 17.30 | A muži | Náchod | |
3. | sobota | 22.8. | 17.00 | A muži | MFK Trutnov B | |
3. | sobota | 22.8. | 14.00 | Týniště | SD | |
3. | sobota | 22.8. | 13.15 | Rychnov | SŽ | |
3. | sobota | 22.8. | 11.15 | Rychnov | MD | |
3. | neděle | 23.8. | 17.00 | B muži | Hlušice | |
1. | středa | 26.8. | 16.00 | SŽ | Hořice/Dohalice | |
1. | středa | 26.8. | 18.00 | MD | Hořice/Dohalice | |
4.. | neděle | 30.8. | 17.00 | Rychnov n.K. | A muži | |
4. | neděle | 30.8. | 14.30 | Červený Kostelec | SD | |
4. | sobota | 29.8. | 9.30 | SŽ | Olympia | |
4. | sobota | 29.8. | 11.15 | MD | Olympia | |
4. | sobota | 29.8. | 17.00 | Libáň | B muži | |
5. | sobota | 5.9. | 17.00 | A muži | Vysoká | |
5. | sobota | 5.9. | 14.45 | SD | Třebechovice | |
5. | sobota | 5.9. | 12.15 | Jaroměř | SŽ | |
5. | sobota | 5.9. | 14.15 | Jaroměř | MD | |
5. | neděle | 6.9. | 17.00 | B muži | Kopidlno | |
6. | sobota | 12.9. | 17.00 | Kratonohy | A muži | |
6. | sobota | 12.9. | 10.15 | Dvůr Králové | SD | |
6. | sobota | 12.9. | 9.30 | SŽ | Červený Kostelec | |
6. | sobota | 12.9. | 11.15 | MD | Červený Kostelec | |
6. | sobota | 12.9. | 17.00 | Lokomotiva | B muži | |
7. | sobota | 19.9. | 16.30 | A muži | MFK Nové Město | |
7. | sobota | 19.9. | 14.15 | SD | Nová Paka /St.Paka | |
7. | sobota | 19.9. | 9.30 | Třebeš | SŽ | |
7. | sobota | 19.9. | 11.15 | Třebeš | MD | |
7. | neděle | 20.9. | 16.30 | B muži | Kobylice | |
8. | neděle | 27.9. | 16.30 | Týniště | A muži | |
8. | sobota | 26.9. | 13.30 | RMSK B | SD | Hlušice |
8. | sobota | 26.9. | 14.15 | SŽ | Vrchlabí | |
8. | sobota | 26.9 | 12.00 | MD | Vrchlabí | |
8. | sobota | 26.9. | 16.30 | B muži | Malšovice | |
9 | sobota | 3.10. | 16.00 | A muži | Broumov | |
9. | sobota | 3.10. | 13.45 | SD | Žacléř | |
9. | sobota | 3.10. | 9.30 | Broumov | SŽ | |
9. | sobota | 3.10. | 11.15 | Broumov | MD | |
9. | neděle | 4.10. | 16.00 | B muži | Předměřice | |
10. | sobota | 10.10. | 13.30 | Jičín | A muži | |
10. | sobota | 10.10. | 13.45 | Smiřice | SD | |
10. | neděle | 11.10. | 9.30 | SŽ | Jičín | |
10. | neděle | 11.10. | 11.15 | MD | Jičín | |
10. | sobota | 10.10. | 16.00 | Hlušice | B muži | |
11. | sobota | 17.10. | 15.30 | A muži | Dobruška | |
11. | sobota | 17.10. | 13.15 | SD | Rychnov | |
11. | neděle | 18.10. | 13.30 | Kostelec/Častolovice | SŽ | |
11. | neděle | 18.10. | 15.30 | Kostelec/Častolovice | MD | |
11. | neděle | 18.10. | 15.30 | B muži | Libáň | |
12. | neděle | 25.10. | 14.30 | Provodov | A muži | |
12. | sobota | 24.10. | 11.30 | Solnice | SD | |
12. | neděle | 25.10. | 9.30 | SŽ | Nová Paka/Stará Paka | |
12. | neděle | 25.10. | 11.15 | MD | Nová Paka/Stará Paka | |
12. | neděle | 25.10. | 14.30 | Kopidlno | B muži | |
15. | středa | 28.10. | 12.45 | Slavia/Stěžery | SŽ | |
15. | středa | 28.10. | 14.30 | Slavia/Stěžery | MD | |
13. | sobota | 31.10. | 14.00 | A muži | Slavia HK | |
13. | sobota | 31.10. | 11.45 | SD | Slavia HK | |
13. | neděle | 1.11. | 9.30 | Olympia B | SŽ | |
13. | neděle | 1.11. | 11.15 | Olympia B | MD | |
13. | neděle | 1.11. | 14.00 | B muži | Lokomotiva | |
14. | sobota | 7.11. | 14.00 | Kostelec n.O. | A muži | |
14. | sobota | 7.11. | 14.00 | Kobylice | B muži | |
1. | sobota | 7.11. | 16.15 | MFK Trutnov/Úpice | SD | |
14. | sobota | 7.11. | 9.30 | SŽ | Nové Město | |
14. | sobota | 7.11. | 11.15 | MD | Nové Město | |
Vzkazovnik
jstrnad
Foto ze zápasu s SD Slovan Broumov
Foto ze zápasu 25. kola SD KFS KHK se Slovanem Broumov https://goo.gl/photos/FFKFRGpcKc4k3jfC8
29. 5. 2017 23:14
jstrnad
Opatření proti spamu
Pro vložení textu do vzkazovníku je nutné zodpovědět křestní jméno hlavního trenéra (lze vše malými písmeny) - opatření kvůli spamu.
3. 4. 2017 6:27
jstrnad
Zitra trenink s MD
Na pozvaní Ládi Hegera zítra, (pro všechny dorostence, kteří nebudou pozváni na sobotní zápas A mužstva), společný fotbalek s MD na UMT pod sokolovnou od 10.00 hod. (SO).
3. 2. 2017 12:44
Láďa Heger
Fotbálek pod sokolovnou
Kdo nebudete nominován v sobotu k zápasu, můžete jít s námi v sobotu od 10:00 pod sokolovnu
3. 2. 2017 12:37
jstrnad
Soustředění SD Hornní Branná se neuskuteční
Soustředění SD v Horní Branné bylo odřeknuto pro malý počet zájemců. Letos si musí dát běžky každý sám.
9. 1. 2017 10:32
Počítadlo přistupů
Dnes21
Včera87
Týden494
Měsíc282
Celkem124221
Včera87
Týden494
Měsíc282
Celkem124221
Currently are one guest and no members online