6           :           2 (0:0)

Sestava: Němec - Bohatý D., Černý, Blumenthal, Motyčka - Hospodka, Šusta, Hodr, Tichý - Bohatý P., Staněk

Střídali: Houdek, Hubený a Švarc

Střelci: Hubený 2x

Proti soupeři ze shodného pólu tabulky jsme za velmi krutého počasí hráli až do 60-té minuty vyrovnaný zápas. I když šel soupeř do vedení, dokázali jsme D. Hubeným srovnat. Potom se již projevila fyzická převaha našeho hostitele a ten začal postupně navyšovat skóre. Stačili jsme ještě 1x snížit, ale to již bylo z naší strany vše. Skóre se zastavilo na stavu 6:2.

Za toto utkání musíme našim dorostencům doplněným o některé starší žáky vyseknout poklonu. Poprali se se soupeřem a hlavně s nevlídným sibiřským počasím.

16. kolo FC Spartak Rychnov n. K. KP MD KHK 2012/13

16. kolo

6. 4. 2013

FK Chlumec n. C./Převýšov : FC Spartak Rychnov n. K.

1           :           6 (0:2)

Sestava: Němec - Bohatý D., Tichý, Dašek F., Černý - Motyčka, Hodr, Staněk, Šusta - Hospodky, Dašek M.

Střídali: Bohatý P., Jadrný, Šafránek, Malý

Střelci: Hospodka

V prvním jarním utkání se naši mladší dorostenci neprezetovali špatným výkonem, ale jejich výkon znehodnotili laciné góly, které inkasovali. Je asi raritou dostat gól z prvního protiútoku jak v prvním, tak v druhém poločase. Výborně jako vždy hrál vpředu Matěj Dašek (škoda, že neproměnil více šancí). V záloze bojoval příkladně Kryštof Staněk a v bráně se opět velmi dobrým výkonem prezentoval Ondra Něměc. Ostatní střídali dobré okamžiky se slabšími.

Do dalších zápasů je co zlepšovat, hlavně v obranných řadách, a v chuti pracovat více pro mužstvo u některých jedinců.

19. kolo Slovan Broumov KP MD KHK 2012/13

19. kolo

27. 4. 2013

Slovan Broumov : FK Chlumec n. C./Převýšov

8           :           1 (4:0)

Sestava: Němec - Černý, Staněk, Hubený, Motyčka - Hanuš V., Hanuš J., Houdek, Šusta - Hospodka, Hodr

Střídali: Vidner, Dušák

Střelci: Němec (10 m)

Bohužel bez M. Daška (nevolnost), Blumenthala (záda), Tichého a Suchochleba (kotník), bří Bohatých (utkání Bukovka) jsme odcestovali k utkání do Broumova. Mladších dorostenců bylo napočítáno jen 7, tak museli jejich počty po odehraném zápase doplnit starší žáci. Na samotném utkání se samozřejmě musely tyto skutečnosti projevit.

V prvním poločase se naši drželi pro nátlakové hře domácích a vyráželi do rušových protiútoků. První gól dostávají po rohu a hlavičce a do poločasu dostávají ještě další tři.

Druhý poločas je obrazem prvního a zaznamenáváme v něm jediný úspěch z penalty proměněné O. Němcem. Domácí využivají okének v naší obraně a stav se zastavuje na 8:1 pro domácí. Kuriozitou je určitě nařízený pokutový kop proti nám, kdy chytá náš brankář míč ve svém pokutovém území do ruky a následně nastavuje nohu probíhajícímu domácímu hráči a ten padá (penalta????). Rozhodčí v tomto utkání bohužel pokračuje v úzkostlivém pískání a výledkem je 5 ŽK na straně domácích a 7 na naší straně. Bohužel dvě žluté jsme proměnili v červené (Vidner a Houdek).

Z našeho týmu lze některé borce pochválit za bojovnost, ale to tentokrát zdaleka nestačilo.

18. kolo FK Trutnov/Ml. Buky KP MD KHK 2012/13

18. kolo

20. 4. 2013

FK Chlumec n. C./Převýšov : FK Trutnov/FC Mladé Buky

3           :           4 (1:2)

Sestava: Němec - Hodr, Tichý, Dašek F., Černý - Motyčka, Šafránek, Staněk, Šusta - Hospodka, Dašek M.

Střídali: Bohatý P., Hanuš J., Bohatý D., Malý

Střelci: Dašek M., Černý M. a Hubený D.

V druhém jarním utkání se naši mladší dorostenci prezentovali velmi dobrým výkonem, ale bohužel se špatným koncem. Začátek utkání nás nezastihl v pohodě a brzy prohráváme 0:1. Hosté zvyšují na 0:2 a my snižujeme Matějem Daškem na 1:2, což značí poločasový stav. Druhý poločas je ale o něčem jiném. Postupně otáčíme po gólech Michala Černého a Davida Hubeného na 3:2 a máme ještě další šance. Neproměnění alespoň některé z nich se nám ale zle vymstilo. Jsou dvě minuty do konce řádné hrací doby a rozhodčí nepíská faul na M. Daška, následuje rychlý protiútok hostů a srovnání na 3:3. Naši hráči se věnují diskuzím s rozhodčím a výsledkem je otočení v prodloužení na 3:4 pro hosty.

Škoda, ač výborný výkon, tak špatný konec. Budeme muset zapracovat u některých hráčů na psychické odolnosti.

14. kolo FC Kostelec n. O/Častolovice KP MD 2012/13

14. kolo

1. 5. 2013

FK Chlumec n. C./Převýšov : FC Kostelec n. O./AFK Častolovice

5           :           1 (0:0)

Sestava: Němec - Blumenthal, Černý, Hubený, Motyčka - Malý, Hodr, Šusta, Hospodka - Dašek M., Švarc

Střídali: Bohatý P., Bohatý D., Dušák, Hanuš V. a Maňák

Střelci: Dašek M. 2x, 2x Malý a Hubený

Odložené kolo začali naši mladší dorostenci s chutí prolomit černou sérii, sice bez rekonvalescenta Kryštofa Staňka, ale s navrátillcem Matějem Daškem.  V prvním poločase jsme se smažili zatlačit soupeře, ale ten odolával. Trvalé nebezpečí pro branku soupeře znaméná opět Matěj Dašek, ale utápí se v kličkách a  z druhé strany Ríša Hospodka. První poločas je poznamenán zraněním našeho brankáře po nešetrném ataku hostujícího útočníka. Následuje dlouhé ošetřování a návrat Ondry do brány (nakonec 6x stehů v obličejové části). Po tomto incidentu se dohrává poločas a končí za bezbrankového stavu. V druhém je to ale již o něčem jiném a se šancemi přicházejí i góly. V 43. min. po akci Malý - Hospodka následuje posunutí míče na M. Daška a dostáváme se do vedení 1:0. 44. minuta 2:0 po krásné střele D. Hubeného. 45. minuta po přihrávce Michala Černého opět zakončuje přelobováním brankaře Matěj Dašek. Následuje uklidnění hry a hosté po utěšené střele snižují v 53. minutě na 3:1. Nastěstí se nastává to co v předchozích dobře rozehraných zápasech (obrat skóre) a naopak přidáváme další góly. V 57. minutě Pavel Malý, po zatáhnutí Ríšou Hospodkou a následným přízemním centrem před bránu, zakončuje z bezprostřední blízkosti brány na 4:1. 70. minuta a při chuti hrající Pavel Malý navyšuje na 5:1 (Hospodka, Švarc).

Tentokrát výborný výkon, s dobrým koncem.

Vzkazovnik

jstrnad
Foto ze zápasu s SD Slovan Broumov
29. 5. 2017 23:14
jstrnad
Opatření proti spamu
Pro vložení textu do vzkazovníku je nutné zodpovědět křestní jméno hlavního trenéra (lze vše malými písmeny) - opatření kvůli spamu.
3. 4. 2017 6:27
jstrnad
Zitra trenink s MD
Na pozvaní Ládi Hegera zítra, (pro všechny dorostence, kteří nebudou pozváni na sobotní zápas A mužstva), společný fotbalek s MD na UMT pod sokolovnou od 10.00 hod. (SO).
;)
3. 2. 2017 12:44
Láďa Heger
Fotbálek pod sokolovnou
Kdo nebudete nominován v sobotu k zápasu, můžete jít s námi v sobotu od 10:00 pod sokolovnu
3. 2. 2017 12:37
jstrnad
Soustředění SD Hornní Branná se neuskuteční
Soustředění SD v Horní Branné bylo odřeknuto pro malý počet zájemců. Letos si musí dát běžky každý sám. :?
9. 1. 2017 10:32