17. kolo TJ Třebechovice - KP SD KHK 2012/13

17. kolo - 13. 04. 2013 - 14:15

FK Třebechovice - FK Chlumec   0:2 (0:1)

Střelci: Hartman Jakub 2x

Sestava domácí: Novotný - Štorek (57. Moravec), Pokorný, Želízko, Bíl - Bušák (84. Václavek), Věříš, Bendig (73. Dědeček), Jandera (79. Voltr) - Žaloudek, Joška (67. Lochman)

Sestava hosté: Strýhal – Hornof, Drobný,Tichý, Kuchař,- Steklý, Svoboda, Škop (82. Motyčka), Kycelt - Hartman Kučera (57. Ruta) – Staněk, Frajer

Karty: ŽK – Bendig, Jandera, ČK - Kuchař

Komentář (domácí - Jiří Mucha - trenér): V poli jsme sehráli vyrovnanou partii, ale vstřelit gól to byl pro naše hráče nadlidský úkon.

Komentář (hosté): Divoký úvod na obě strany vyvrcholil ve 4´- chyba v obraně hostí - sám útočník na bránu – skluz Kuchaře - červená karta…… před velkým vápnem – přímý kop z něhož se nic zajímavého neudálo - Po vyloučení se hra uklidnila a i v 10 jsme začali získávat převahu. Po akci Kučery a Hartmana jsme dali gól na 0:1. Hra byla nahoru dolů, naši hráči nahradili bojovností vyloučení. Do druhé půle jsme vstoupili uklidněni a kombinační akcí našich „tykadel“ v 52´ Hartman vsítil druhý gól. V 57´odešel ze hřiště z důvodů dalšího mače za A tým Kučera M. a od cca 70´minuty získávali převahu domácí. Měli několik velmi dobrých šancí, ale tak jako my v minulém utkání s MFK Trutnov, nebyli schopni vsítit branku. Standa Strýhal si zachytal a podržel tým, když nedovolil ani snížení a udržel čisté konto. Nutno pochválit za bojovnost a výdrž i v 10 celý tým. Nad vysoký standart všech nastoupivších odehráli utkání Jan Svoboda a Standa Strýhal.

Diváků:

Rozhodčí: