0           :           5 (0:2)

Sestava: Němec - Blumenthal, Bohatý D., Černý,  Motyčka - Strnad, Hanuš J., Staněk, Hubený - Bohatý P., Švarc  - Houdek, Dašek a Matouš

Střelci: Hubený 2x, Švarc 2x, Staněk

Dle originálních zápisků od trenéra Milana Černého:

12. minuta - Hubený střelou z pravé strany vzdálenosti 25 m vymetl levou šibenici 0:1.

19. minuta - Střela Švaryho (Švarc) z 25 m krásně zapadla pod břevno 0:2.

48. minuta - Kombinace na 5 dotyků, Švary (Švarc) posunul na Hubeného a ten přehodil vybíhajícího brankáře 0:3.

49. minuta - Švary (Švarc) vypíchl míč kombinujícím domácím a od středového kruhu postupoval sám na brankáře 0:4.

77. minuta - Kryštof (Staněk) krásnou střelou k tyči dává na 0:5.

Do Vrchlabí jsme jeli auty a na srazu tentokrát chyběli 4- hráči (Ríša Hospodka, Dan Šafránek, Honza Dušák a Eda Maňák - všichni omluveni). Bylo to výrazné oslabení a tak jsme byli zvědavi, jak se s tím vyrovná zbytek týmu. Ukazalo se že na výbornou. Všichni hráči, kteří ve Vrchlabí (Podhůří) nastoupili odvedli velmi solidní výkon a výsledkem je zasloužená výhra.

První poločas začali domácí snahou o kombinaci. Naše hra vycházela ze zajištěné obrany a domácí jsme do gólových šancí za celý poločas prakticky nepustili. Hra byla v poli vyrovnaná a po dvou nádherných dalekonosných střelách vyhráváme první poločas 2:0.

Prvních deset minut druhého poločasu nám vyšlo na jedničku a po rychlých protiůtocích zvyšujeme až na 4:0 a je rozhodnuto. Domácí se snaží o korigování skóre, ale žádný gól jim dát nedovolujeme a naopak těsně před koncem proměňujeme jednu z mnoha dalších šancí druhého poločasu a zvyšujeme na 5:0.

Děkujeme rodičům za odvoz auty (p. Němec, p. Bohatý, p. Lukeš a p. Strnad) a zároveň vyhlašujem dobrovolnou sbírku na GPS navigaci pro pana Bohatého. Závěrem perlička na závěr - málem nám ujeli registrační průkazy na střeše auta domácích funkcionářů (info u Milana Černého). Tomášovi všichni přejeme úspěšné absolvování plánovaného chirurgického zákroku s brzkým návratem na trenérskou lavičku.

Vzkazovnik

jstrnad
Foto ze zápasu s SD Slovan Broumov
29. 5. 2017 23:14
jstrnad
Opatření proti spamu
Pro vložení textu do vzkazovníku je nutné zodpovědět křestní jméno hlavního trenéra (lze vše malými písmeny) - opatření kvůli spamu.
3. 4. 2017 6:27
jstrnad
Zitra trenink s MD
Na pozvaní Ládi Hegera zítra, (pro všechny dorostence, kteří nebudou pozváni na sobotní zápas A mužstva), společný fotbalek s MD na UMT pod sokolovnou od 10.00 hod. (SO).
;)
3. 2. 2017 12:44
Láďa Heger
Fotbálek pod sokolovnou
Kdo nebudete nominován v sobotu k zápasu, můžete jít s námi v sobotu od 10:00 pod sokolovnu
3. 2. 2017 12:37
jstrnad
Soustředění SD Hornní Branná se neuskuteční
Soustředění SD v Horní Branné bylo odřeknuto pro malý počet zájemců. Letos si musí dát běžky každý sám. :?
9. 1. 2017 10:32