8. kolo FC Olympia Hradec Králové KP MD 2013/14

FK Chlumec n. C. : FC Olympia Hradec Králové

6           :           0 (3:0)

Sestava: Němec - Blumenthal, Černý, Dašek, Bohatý D. - Motyčka, Staněk, Hanuš, Hubený - Švarc, Hospodka  - Houdek, Strnad, Malý, Šafránek, Matouš, Maňák, Bohatý Patrik

Střelci: Švarc 2x, Šafránek, vlastní, Bohatý Dominik a Malý

Dle originálních zápisků od trenéra Milana Černého:

15. minuta - Švary důrazem v osobním souboji obral obránce o míč a střelou po zemi zpoza velkého vápna prostřeluje brankáře 1:0.

35. minuta - Po rohovém kopu Dan Šafr krásně hlavičkuje k levé tyči 2:0.

39. minuta - Pavel Malý od rohového praporku centruje na penaltu a hostující obránce přehazuje svého brankáře 3:0.

43. minuta - David přehazuje obranu a odražený balón Švary posílá těsně k levé tyči 4:0.

48. minuta - David krásně křížem po zemi posílá Dominika Bohatého do brejku a ten střelou k tyči upravuje na  5:0.

76. minuta - Pavel Malý doráží míč, který vypadl brankáři z ruky, po střele Švaryho.

Proti hradecké Olympii jsme nastoupili s respektem, ale se zdravou sebedůvěrou podpořenou výhrou ve Vrchlabí. Soupeř velmi dobře kombinoval a měl velmi nebezpečné standartní situace. Ty ale všechny s přehleden vyřešil náš velmi dobře chytající gólman Ondra Neměc společně s obranou. My jsme určitě nepředvedli tak dobrou hru jako v minulém zápase, ale poctivě odbojovaným výkonem jsme dokráčeli k zaslouženému vítězství. V záloze zaslouží pochvalu Kryštof Staněk a vpředu Dan Švarc.

Vítězný pokřik a popěvek si vyslechl přes telefon náš rekonvalecent Tomáš Lukeš, kterého tímto pozdravuje a přejeme rychlé uzdravení.

Vzkazovnik

jstrnad
Foto ze zápasu s SD Slovan Broumov
29. 5. 2017 23:14
jstrnad
Opatření proti spamu
Pro vložení textu do vzkazovníku je nutné zodpovědět křestní jméno hlavního trenéra (lze vše malými písmeny) - opatření kvůli spamu.
3. 4. 2017 6:27
jstrnad
Zitra trenink s MD
Na pozvaní Ládi Hegera zítra, (pro všechny dorostence, kteří nebudou pozváni na sobotní zápas A mužstva), společný fotbalek s MD na UMT pod sokolovnou od 10.00 hod. (SO).
;)
3. 2. 2017 12:44
Láďa Heger
Fotbálek pod sokolovnou
Kdo nebudete nominován v sobotu k zápasu, můžete jít s námi v sobotu od 10:00 pod sokolovnu
3. 2. 2017 12:37
jstrnad
Soustředění SD Hornní Branná se neuskuteční
Soustředění SD v Horní Branné bylo odřeknuto pro malý počet zájemců. Letos si musí dát běžky každý sám. :?
9. 1. 2017 10:32