20. kolo MFK Trutnov/Volanov KP MD 2013/2014

31. 5. 2014

FK Chlumec nad Cidlinou: MFK Trutnov/Volanov

Sestava: Němec - Blumenthal, Staněk, Bohatý D., Strnad - Šafránek, Hubený, Hospodka - Hanuš, Motyčka - Švarc

Střídali: Houdek, Dašek, Maňák, Matouš a Bohatý P.

Střelci: 2x Šafránek, Hubený a Švarc

Hosté: Žák - Landa, Tošovský, Handlíř, Bušínský, Bartůněk, Chráska, Čeněk, Kuhn, Hemelík, Kaufmann, Tůma

Žluté karty: 40' Tůma

Naši mladší dorostenci se hned od začátku, proti MD MFK Trutnov/Volanov, pustili do útočení. Výsledkem byla v 9. min. krásná kombinační akce, po které se ujímáme vedení. Ovšem ani soupeř nebyl bezzubý. Hrozil solidními kombinačními akcemi, ale bez zakončení.  V bojovném prvním počasu přidáváme ještě druhý gól Danem Šafránkem. Po přestávce se obraz hry nezměnil a góly padaly opět jen na naší straně. Soupeř své šance buď nedůrazně zakončil nebo mu stál v cestě Ondra Němec. Zasloužené vítězství o kterém rozhodla naše produktivní koncovka.

Z originálních zápisků Milana Černého:

9' - Kombinací pěti narážeček od rohového praporku až před půlkruh, kde zpracovává Dawe a projektylová tvrdá střela otvírá skóre 1:0.

18' - Švary zatahuje k rohvému praporku, dává pod sebe na Čouda a ten posouvá na druhou vlnu Montyho. Následuje přistrčení Dennymu, který z rohu velkého vápna posílá přímým nártem míč za gólmanova záda.

44' - Dawe prostrčil mezi středové obránce, tam naběhl Denny, který lehce obloučkem přehazuje gólmana 3:0.

71' - Dóma Bohatýr posílá dlouhý balón na Švaryho, který prostupuje 30m tísněn obráncem na gólmana, kterého "jesličkami" prostřeluje 4:0.

72' - Denny nastřeluje tyčku.