21. kolo FK Jaroměř KP MD 2013/2014

8. 6. 2014

FK Jaroměř : FK Chlumec nad Cidlinou

Sestava: Němec - Houdek, Dašek, Bohatý D., Strnad - Malý, Hanuš, Bohatý P., Matouš - Hubený, Motyčka

Střídali: Blumenthal, Švarc, Staněk a Hospodka

Omluveni:

Neomluveni:

Žluté karty: xxx - Dašek, Staněk Červená karta: Bohatý D.

V 21. kole KP MD KHK naši dorostenci nastoupili na stadionu FK Jaroměř. Od začátku jsme tentokrát protočili sestavu, abychom všechny hráče rovnoměrně vytížili. Bohužel začátek nám nevyšel, kdy již Jidra Hanuš byl v souboji přetlačen a domácí hráč vysunul svého kolegu do vyložené šance 1:0. Domácí byli aktivní, ale ani mi jsme nazaháleli. Šance byly na obou stranách, ale do poločasu se již skóre nezměnilo. Ani druhý poločas nám nevyšel podle představ. Domácí byli kombinačně lepší a vytvořili si dostatel šancí a z nich některé také proměnili. Poslední gól byl vystavní vlastenec Kryštofa Staňka (jak poznamenal David možná poslední gól Kryštofa za mladší dorost). Bohužel při jednom souboji nedržel nervy D. Bohatý a za oplácení byl odměněn červenou kartou. Celkově bohužel nepovedené utkání ve kterém byli domácí lepši. Naše hráče ale určitě omlouvá velké vytížení pro A, B a SD.