SK Česká Skalice : FK Chlumec nad Cidlinou

Sestava: Němec - Strnad, Blumenthal, Dašek, Motyčka - Staněk, Bareš, Hanuš J., Hruška - Švarc, Hubený.

Připraveni: Houdek, Vávra, Matouš, Chlad, Šumský, Doležal V. a Špás.

Střelci: 2x Hubený a Hanuš J.

Žluté karty: 2x86' Bohatý D.

Červené karty: Bez.

Online zpravodajství (Maty) - kurzy Synoptip - 1. 2,56 10. 1,49 0. 3,32 12. 1,34 2. 2,48 02. 1,43

0' Začátek šlágru 14. kola KP KHK U19 rozehrává Česká Skalice.

Hned od začátku do chodí domácí hodně tvrdě (cenzurováno).

2' Jindra bez míče dostává koňara. Píšťalka rozhodčího je němá.

4' ! Ke Švarymu propadl balón, který na poslední chvíli zablokovala obrana na roh.

8' ! David šel sám na gólmana. Bohužel se mu obstřel nepovedl.

Pozn.: Synoptip:

Dá gól 2x 3x Nedá
Matouš 17,34 12,52 120 1,01
Hubený 2,32 5,64 10 1,52
Švarc 2,12 4,24 8 1,72

Speciální sázka - Synottip - Vaše šance je vyhrát.

14' Šlágr ovládají hosté z Chlumce.

17' Poznámka pro trenéry - naučit Hrůšu skákat.

19' ! Švary našel centrem ve vápně Hrůšu. Toho vychytal golman.

22' ! K Filipovi se odrazil balón z vápna. Míč zastavila až spojnice.

32' ! Sólo Dana Bareše zastavil zákrokem obránce a penalta.

32' x Kryštof Staněk penaltu nedává, dorážka Dana Bareše vedle brány.

42' ŽK pro domácí - hráči číslo 12.

45' Rozehráváme 2. poločas.

45' Piškot obehrál gólmana po samostatném úniku, bohužel si to moc předkopl a tak z toho gól nebyl.

61' Góól! David napřáhl z 25 metrů a vymetl pavučinu v pravém rohu brány 0:1 vedeme (asistence Blumenthal).

62' Střídání - Zraněného Švaryho nehrazuje Bohatý D.

64' Góól! - Po centru Piškota si David stáhnul míč a zvyšuje na 0:2.

75' ŽK - Žlutá karta pro domácího hráče č. 3.

84' ŽK - Žlutá karta Bohatý Dominik.

80' Góol! - David poslal míč na volného Jindru, který zvýšil skóre na 0:3

(Švary smutně konstatuje, že když není na place tak padají góly - citace Tomáš).

Poznánka redakce - dík za velmi dobrý výkon a rychlé uzdravení.

Na velmi dobrém povrchu se hrál fotbal solidní úrovně s řadou mužných soubojů. V dnešním utkání musíme pochválit za výborný výkon celý náš tým včetně výborné lavičky. Naše vítězství považujeme za zasloužené. Překvapila nás velmi dobrá divácká účast na dorostenecké utkání (cca 70 - diváků).

STARŠÍ DOROST vyhrál a je s 6-ti bodovým náskokem v ČELE

TABULKY

14. kolo - 20.3. 2016

Sestava: Němec - Strnad,Blumenthal,Dašek,Motyčka - Staněk,Bareš,Hanuš,Hruška - Švarc, Hubený.

Střelci: 2x Hubený David a Hanuš Jindra.

1' Začátek šlágru 14. kola KP KHK U19 rozehrává Česká Skalice-hned od začátku do toho chodí domácí hodně tvrdě (cenzurováno).

4' ! Ke Švarymu propadl balón, který na poslední chvíli zablokovala obrana na roh.

8' ! David šel sám na gólmana. Bohužel se mu obstřel nepovedl.

14' Šlágr herně ovládají hosté z Chlumce.

19' ! Švary našel centrem ve vápně Hrůšu. Toho vychytal golman.

22' ! K Filipovi Daškovi se odrazil balón z vápna. Míč zastavila až spojnice branky

32' ! Sólo Dana Bareše zastavil zákrokem obránce a penalta.

32' x Kryštof Staněk penaltu nedává, dorážka Dana Bareše vedle brány.

42' ŽK  žlutá karta pro domácí – nejlepší domácí útočník - hráč číslo 12.

45' Piškot obehrál gólmana po úniku, bohužel si to moc předkopl a tak z toho gól nebyl.

61' Góól! Po nádherné kombinaci pěti hráčů David napřáhl z 25 metrů a vymetl pavučinu v rohu brány 0:1!!!!!!!!

64' Góól! - Po centru Piškota si David stáhnul míč a zvyšuje na 0:2 !!!!!!!!

75' ŽK- Žlutá karta pro domácího hráče č. 3. – ti domácí jsou ale „čuníci“

84' ŽK- Žlutá karta Bohatý Dominik za taktický faulík.

80' Góol! – David opět po ukázkové kombinaci poslal míč na Jindru a je to 0:3  !!!!!!!!   (Švary smutně konstatuje, že když není na place tak padají góly - citace Tomáš).

První jarní zápas byl soubojem s 2. týmem tabulky!!!  Na velmi dobrém povrchu se hrál fotbal nadprůměrné úrovně s řadou mužných soubojů. V dnešním utkání musíme pochválit za výborný taktický výkon celý náš tým, který zejména v druhém poločase územní převahou s velkým počtem herních kombinací nedovolil domácím vůbec nic. Domácí za celý zápas vystřelili pouze jednu !!! přímou střelu na naši branku. Děkujeme také výborné lavičce náhradníků a fanouškům. Naše vítězství, jak konstatoval pan rozhodčí bylo zcela zasloužené. Překvapila nás velmi dobrá divácká účast na dorostenecké utkání (cca 70 - diváků).

Opatření proti spamu
Pro vložení textu do vzkazovníku je nutné zodpovědět křestní jméno hlavního trenéra (lze vše malými písmeny) - opatření kvůli spamu.
3. 4. 2017 6:27
jstrnad
Zitra trenink s MD
Na pozvaní Ládi Hegera zítra, (pro všechny dorostence, kteří nebudou pozváni na sobotní zápas A mužstva), společný fotbalek s MD na UMT pod sokolovnou od 10.00 hod. (SO).
;)
3. 2. 2017 12:44
Láďa Heger
Fotbálek pod sokolovnou
Kdo nebudete nominován v sobotu k zápasu, můžete jít s námi v sobotu od 10:00 pod sokolovnu
3. 2. 2017 12:37
jstrnad
Soustředění SD Hornní Branná se neuskuteční
Soustředění SD v Horní Branné bylo odřeknuto pro malý počet zájemců. Letos si musí dát běžky každý sám. :?
9. 1. 2017 10:32