Hruška udělá penaltu - 3,69.

Chlad udrží čisté konto - 1,58.

Hubený dá hattrick - 4,31.

Šumský udělá tři hráče a bude gól - 6,56.

P -  začátek, konec poločasu, ! - důležitá akce Góól - góól, W - Tomova pozvánka.

0' P Začátek zápasu.

2' Maty ještě spí.

4' Bary dostal jesle.

5' Čutora netrefil balón a zranil se.

6' Góól! Piškot posílá balón na Davida, který překonal brankáře a zakončuje do prázdné brány 0:1.

9' Rozhodčí už potřetí pískl faul, který nebyl.

13' Čutora už potřetí nahrál soupeři.

14' Balón proletěl okolo naší brány, netrefil ho Denny ani útočník soupeře.

17' Maty z penalty trefil brankáře.

20' Čutora opět kazí, rozhodčí ho varuje, aby nenadával.

21' Maty stále spí.

23' Góól! Máme roh, Bary dává gól hlavou 0:2.

25' Filip přiznává roh.

30' Góól! Bary vybojoval míč, nahrává na Davida, který zakončuje z vápna levou nohou k tyči 0:3.

33' Piškot před brankářem zpracovává míč ze vzduchu, dává gól, rozhodčí píská ruku.

34' Denny nebezpečně střílí z dálky, máme roh.

39' Po přímáku máme krásný protiútok, Maty kazí.

41' Po chybné rozehrávce má soupeř šanci, ale gól nepadl.

45' Pomezní soupeře se poprvé pohnul z místa.

50' Střídání: Blůmik dolů a nahoru Víťa.

53' Střídání: Jindra dolů a nahoru Šumi.

56' Góól! Dennyho nepovedená střela se dostala k Vávrovi a ten dává náhodný gól 0:4 (ani nechtěl).

57' Výkon rozhodčího je strašný.

58' Láďa křičí na Thula "žádný kiksy"!

62' Piškot žlutá karta "nesmyslná karta".

65' Zápas plný houslí.

68' David hamouní! Mohl nahrát Šumimu.

70' První offside co fakt byl!

76' Druhý offside co fakt byl!

90' Konec, hráli jsme bago "kočka myš".

79' Střídání: Láďa nahoru a Bary dolů.

87' Góól! Šumi dostal balón od Švaryho a po samostatném úniku zvyšuje na 0:5 (Švary křičí napiš mi asistenci!) 0:5.

90' Konec! Hráli jsme bago kočka myš.

Zasloužené vítězství po trvalé herní převaze. Příležitost dostali všichni hráči.

Foto ze zápasu od p. Reichla na khfotbal.cz více...

Vzkazovnik

jstrnad
Foto ze zápasu s SD Slovan Broumov
29. 5. 2017 23:14
jstrnad
Opatření proti spamu
Pro vložení textu do vzkazovníku je nutné zodpovědět křestní jméno hlavního trenéra (lze vše malými písmeny) - opatření kvůli spamu.
3. 4. 2017 6:27
jstrnad
Zitra trenink s MD
Na pozvaní Ládi Hegera zítra, (pro všechny dorostence, kteří nebudou pozváni na sobotní zápas A mužstva), společný fotbalek s MD na UMT pod sokolovnou od 10.00 hod. (SO).
;)
3. 2. 2017 12:44
Láďa Heger
Fotbálek pod sokolovnou
Kdo nebudete nominován v sobotu k zápasu, můžete jít s námi v sobotu od 10:00 pod sokolovnu
3. 2. 2017 12:37
jstrnad
Soustředění SD Hornní Branná se neuskuteční
Soustředění SD v Horní Branné bylo odřeknuto pro malý počet zájemců. Letos si musí dát běžky každý sám. :?
9. 1. 2017 10:32