Sestava: Chlad - Matouš, Hruška, Hanuš V., Strnad - Špás, Švarc, Staněk, Šumský - Cholasta, Hubený.

Střídání: 50' Chaloupka  (Cholasta) a 77' Houdek (Švarc)

Střelci: Bez - Vysuček.

Žluté karty: Bez - Novotný a Zamečník.

Červené karty: Bez.

Online zpravodajství (JS)

P -  začátek, konec poločasu, ! - důležitá akce Góól - góól, W - Tomova pozvánka.

1' Utkání začalo.

15' Dalekonosná střela Švaryho po průniku Šumiho.

17' Průnik hostí po prohraném hlavičkovém souboji L. Strnada končí střelou mimo.

19' 100% šance Jiřiny po samostatném úniku, ale dává vedle (do úniku ho poslal Šumi).

20' Šance na straněho hostů, ještě že Víťa při odvracení šance minul naše břevno.

20'-28' Výpadek zpravodajství lovím míc v Bystřici. Vypomohl fanoušek Slavoje - děkujeme.

31' Výborné přiťuknutí a následně únik Vojty Cholasty (bohužel bez zakončení).

33' Honza zabojoval jak vpředu tak vzadu.

34' Po šanci Jiřiny a roh a následuje další.

40' Průnik Davida po vybojování míče, bohužel bez zakončení.

45' Poločas vyrovnaného utkání končí 0:0.

46' Začíná druhý poločas, obě družstva beze změn.

49' Velká šance hostů, výběh Čabase, který neštěstí odvrátil. Faul našeho hráče a následuje přímý kop. Oba dorážející hráči soupeře jsou v offside.

51' Po rohovém kopu hosté hlavičkují naštěstí nad.

53' Průnik Davida, ale bez přihrávky a zakončení.

54' Střídání Chaloupka za Cholastu.

56' Jiřina únik, ale centr končí v rukách gólmana.

59' Šumi únik po lajně, ale bez přihrávky.

60' Velký závar před brankou hostů, ale bez efektu.

62' Hosté střídají 11 za xx.

63' Roh hosti.

65' David výborná individuální akce.

66' Gól hosté, individuální obehrání dvou našich hráčů s následným unikem a prostřelením Čabase 0:1.

70' Hosté jsou lepší a tlačí.

73' Naprosto nesmyslný faul Víti Hanuše, následuje přímý kop (nad).

77' Střídání domácí Houdek za Švarc.

84' Snaha vyrovnat - kopeme roh ale špatně.

86' Hrubice obrany (nedohoda Hruška Matouš), zachraňuje Čabas a nepřesnost hostí.

87' Pěkná nahrávková myšlenka Víti Hanuše, ale David nereaguje.

90' Konec utkání, hosté vítězí 1:0.

Ve vyrovnaném utkání měli hosté o něco více šanci. My velmi děkujem mladším dorostencům (Staněk a Cholasta a Chlad) a napak káráme za nedostavení se na zápas bez omluvy (Šafránek).

Vzkazovnik

jstrnad
Foto ze zápasu s SD Slovan Broumov
29. 5. 2017 23:14
jstrnad
Opatření proti spamu
Pro vložení textu do vzkazovníku je nutné zodpovědět křestní jméno hlavního trenéra (lze vše malými písmeny) - opatření kvůli spamu.
3. 4. 2017 6:27
jstrnad
Zitra trenink s MD
Na pozvaní Ládi Hegera zítra, (pro všechny dorostence, kteří nebudou pozváni na sobotní zápas A mužstva), společný fotbalek s MD na UMT pod sokolovnou od 10.00 hod. (SO).
;)
3. 2. 2017 12:44
Láďa Heger
Fotbálek pod sokolovnou
Kdo nebudete nominován v sobotu k zápasu, můžete jít s námi v sobotu od 10:00 pod sokolovnu
3. 2. 2017 12:37
jstrnad
Soustředění SD Hornní Branná se neuskuteční
Soustředění SD v Horní Branné bylo odřeknuto pro malý počet zájemců. Letos si musí dát běžky každý sám. :?
9. 1. 2017 10:32