Strnad bude mít ŽK po zápase - 2,2 a 1,7.

Vidner bude náš první střelec - 7,6 a 1,05.

Hruška bude brečet kvůli loktu - 1,7 a 2,1.

Chlad udrží čísté konto - 1,43 a 3,99.

P -  začátek, konec poločasu, ! - důležitá akce Góól - góól, W - Tomova pozvánka.

1' Utkání začalo.

3' Jiřina ze strany hezky před branku.

17' Dva rohy soupeře s malým závarem před naší brankou.

28' Láďa krásně přehazuje gólmana, bohužel vlastního, naštěstí netrefuje.

34' Přímák Denyho "nad".

35' Matyho vulgární mluva nás připravuje o balón.

44' Centr Kuby Vidnera proměňuje z voleje Šumi 0:1.

45' Zbytečná chyba Dennyho, Hrůša musel zachraňovat za cenu ŽK.

45' Střídání Vidner - Cholasta.

61' Po sérii přihrávek se technickou střelou na zadní tyč pokoušel vsítit branku hráč č. 6 Švarc. Jeho střela však byla tečována na rohový kop.

67' Přímý kop v náš prospěch. Tvrdá střela hráče č. 9 Šafránka skočila v rukavicích domácího gólmana.

71' ŽK hráč č. 10 Zima. Pomalá rozehra obrany a nedůraz vyústil v nutný zákrok našeho beka.

74' Centr Šafránka z poza vápna (přímý kop) našel na penaltovém puntíku Houdka. Jemu však zakončení hlavou nesedlo a míč končí mimo tři tyče.

75' Strnad výborným obranným zákrokem zabránil střele útočícího hráče. Domácí zahrají přímý kop.

80' Střídání Matouš - Feichtinger.

82' Láďa opět vybídl Chlada ke kratšímu sprintu. :D

86' Cholasta utíkal 1-1. Byl však dostižen rychlejší obranou, nahrál na Švarce, který však z větší vzdálenosti branku přestřelil.

90'+2 Cholasta z úhlu obstřelil gólman 0:2.

90'+3 Konec.

Utkání se hrálo na vedlejším hřišti menších rozměrů a to dalo ráz utkání. Obě strany hráli dost nakopávaných balónu a kombinace bylo pomálu. Na konci poločasu jsme proměnili jednu z našich mála šanci. Druhý poločas byl o tom jestli zvýšíme a nebo domácí vyrovnají. Protože se nám koncovka nedařila, tak bylo utkání otevřené až do konce. Nakonec rozhodl nejmenší hráč na hřišti (děkujem Vojto).

Vzkazovnik

jstrnad
Foto ze zápasu s SD Slovan Broumov
29. 5. 2017 23:14
jstrnad
Opatření proti spamu
Pro vložení textu do vzkazovníku je nutné zodpovědět křestní jméno hlavního trenéra (lze vše malými písmeny) - opatření kvůli spamu.
3. 4. 2017 6:27
jstrnad
Zitra trenink s MD
Na pozvaní Ládi Hegera zítra, (pro všechny dorostence, kteří nebudou pozváni na sobotní zápas A mužstva), společný fotbalek s MD na UMT pod sokolovnou od 10.00 hod. (SO).
;)
3. 2. 2017 12:44
Láďa Heger
Fotbálek pod sokolovnou
Kdo nebudete nominován v sobotu k zápasu, můžete jít s námi v sobotu od 10:00 pod sokolovnu
3. 2. 2017 12:37
jstrnad
Soustředění SD Hornní Branná se neuskuteční
Soustředění SD v Horní Branné bylo odřeknuto pro malý počet zájemců. Letos si musí dát běžky každý sám. :?
9. 1. 2017 10:32