4. kolo TJ Červený Kostelec/Česká Skalice 2016/2017

FK Chlumec n. C. : TJ Červený Kostelec/Česká Skalice

6   :   2 (3:1)

Sestava: Chlad - Zima, Hruška, Šafránek, Strnad - Špás, Hubený, Hanuš V. Šumský - Vidner, Švarc.

Střídání: 56' Staněk  (Hubený), 56' Matouš (Šumský) a 68' Chaloupka (Švarc).

Připraveni:

Střelci: 18' a 43' Hanuš Vít, 40' Hubený, 68' Špás, 78' Staněk a 85' Hruška - 8' Veseleňák a 75' Drahovzal.

Žluté karty: 44' Zima a 48' Šafránek - 48' Poláček.

Vidner dá gól - 7,25.

P -  začátek, konec poločasu, ! - důležitá akce Góól - góól, W - Tomova pozvánka.

1' Pan Kubišta zahajuje utkání.

3' Šumi zachránil náš tým svými zády a uklidnil šanci.

6' Kuba byl v tutové šanci, ale nepodařilo se mu ji využít, nevadí příště se to povede.

11' Gól hostů, po chybě našeho brankáře, který vyrazil míč pouze před sebe. Skóre je tedy 0:1.

16' Domácí vyrovnávají po krásné střele Skřítka. Stav je 1:1.

28' Čabas "držák".

32' Kubovi není dopřána žádná šance, pomezní rozhodčí je zmanipulovaný!

39' David si vychutnal soupeře brankáře, obracíme na 2:1.

42' Po Jiřiny nepovedené střele, doráží do branky Skřítek. Skóre je 3:1.

45' Konec poločasu.

46' Začíná druhý poločas.

47' Švary unikl obráncům a brankář ho zastavil nedovoleným způsobem - PENALTA. Penaltu si vzal na starost Čabas, který selhal.

49' Daniel "Šafrda" Šafránek byl faulován a následně po pádu na zem hodil míč po faulujícím soupeři - oběma byla udělena ŽK.

56' Pítrs Staněk vystřídal starýho křena Dejva.

59' V středovém kruhu zacinkaly chrániče, obešlo se to bez zranění.

61' Pítrs se poprvé dostal ke střele a ta kousek minula levou tyč - byl to solidní pokus.

68' Jiřina si pohrál s obranou a zvyšuje na 4:1.

74' Po nenápadné akci hosté snižují na 4:2.

78' Pítrs "Neymar" Staněk se prosadil po krásném centru Zimiče, důrazná hlavička k pravé tyči - 5:2.

84' Čutys Čorkys navyšuje skóre na 6:2.

85' Probíhala "minuta ticha".

87' Zimič si žádá o ČK celý druhý poločas.

88' Matouš se dostal k hlavičce, ale nebyla dost přesná, aby ohrozila brankáře.

90' Zápas končí výsledkem 6:2.

Vyrovnaný zápas se soupeřem který hrál velmi dobře dopředu, ale dělal naštěstí dost chyb vzadu. Naše obrana také tentokrát nebyla pevná v kramflecích. Celkově zajímavé utkání bohaté na góly, kterých jsme dali naštěstí víc.

Vzkazovnik

jstrnad
Foto ze zápasu s SD Slovan Broumov
29. 5. 2017 23:14
jstrnad
Opatření proti spamu
Pro vložení textu do vzkazovníku je nutné zodpovědět křestní jméno hlavního trenéra (lze vše malými písmeny) - opatření kvůli spamu.
3. 4. 2017 6:27
jstrnad
Zitra trenink s MD
Na pozvaní Ládi Hegera zítra, (pro všechny dorostence, kteří nebudou pozváni na sobotní zápas A mužstva), společný fotbalek s MD na UMT pod sokolovnou od 10.00 hod. (SO).
;)
3. 2. 2017 12:44
Láďa Heger
Fotbálek pod sokolovnou
Kdo nebudete nominován v sobotu k zápasu, můžete jít s námi v sobotu od 10:00 pod sokolovnu
3. 2. 2017 12:37
jstrnad
Soustředění SD Hornní Branná se neuskuteční
Soustředění SD v Horní Branné bylo odřeknuto pro malý počet zájemců. Letos si musí dát běžky každý sám. :?
9. 1. 2017 10:32