1   :   5 (1:2)

Sestava: Chlad - Zima, Hruška, Strnad, Matouš - Špás, Hubený, Hanuš, Šumský - Švarc, Vidner.

Střídání: 56' Cholasta (Vidner), 72' Hodač (Šumský), 82' Feichtinger (Matouš) a 86' Dvořák (Hanuš).

Připraveni:

Střelci: 36' Zelený - 11' a 45' Vidner, 57' Hubený,  71' Zima a  a 84' Cholasta.

Žluté karty: Bez - Šumský.

Červené karty: Bez.

Online zpravodajství (lavička)

1:3,95 0:3,42 2:1,85
 10:1,72 02:1,32 12:1,29

Matyho typovačka:

Obrana dostane minimálně jednu ŽK 1,46 x.

Bude se střídat už v prvním poločase 1,87 v.

Kapitán hostů zaviní gól 1,78 v.

Pan Strnad bude do pěti minut radit 1,01 v.

Půlka stadionu budou Poláci 1,42 v.

P -  začátek, konec poločasu, ! - důležitá akce Góól - góól, W - Tomova pozvánka.

1' Začátek utkání.

10' Po nepřesném centru Davida gólman vyráží míč pouze před Víďovi kopačky a ten uklízí do prázdné branky 0:1.

17' Krásná akce po pravé straně, Švary byl sám na penaltě, ale zbrkle přestřelil.

21' Výborně kopnutý míč od Matyho, ale všichni stáli a nešli do míče.

35' Chyby skoro celého týmu, které vyvrcholily penaltovým zákrokem. Čabas neměl šanci, skočil na opačnou stranu 1:1.

45' Švary výborně získal míč mezi třemi protihráči a předložil míč Kubovi. Ten střelou z 18 m překonal gólmana 1:2.

56' Po našem autu se zjevil sám David na středu hřiště a krásnou střelou z 24 m LEVAČKOU trefuje přímo pod břevno 1:3.

70' Po strandartce se dostal k hlavičce Cholastík a jeho krásné čelo dorazil do brány s nasazením zdraví Zimič 1:4.

80' V Čutorovi se vzal velká kus fotbalovosti, když pomocí narážeček prošel po lajně a nahrál Choldovi, který z cca 12 m překopl branku.

84' Krásná akce po levé straně, Hody krásným centrem našel Choldu. Ten si na penaltě balón krásně zpracoval míč a obstřelil gólmana 1:5.

89' Čabas dva výborné zákroky, ten druhý ztlumil pomocí vlastního nástroje.

90' Konec zápasu 1:5.

Těžké utkání na těžkém terénu. První poločas vyrovnaný, a druhém jsme již měli převahu, Domácí hrozili z nebezpečných brejkových situací. Pochvala pro celý tým za bojovnost a střídajících mladíků, kteří oživili naši hru.

Vzkazovnik

jstrnad
Foto ze zápasu s SD Slovan Broumov
29. 5. 2017 23:14
jstrnad
Opatření proti spamu
Pro vložení textu do vzkazovníku je nutné zodpovědět křestní jméno hlavního trenéra (lze vše malými písmeny) - opatření kvůli spamu.
3. 4. 2017 6:27
jstrnad
Zitra trenink s MD
Na pozvaní Ládi Hegera zítra, (pro všechny dorostence, kteří nebudou pozváni na sobotní zápas A mužstva), společný fotbalek s MD na UMT pod sokolovnou od 10.00 hod. (SO).
;)
3. 2. 2017 12:44
Láďa Heger
Fotbálek pod sokolovnou
Kdo nebudete nominován v sobotu k zápasu, můžete jít s námi v sobotu od 10:00 pod sokolovnu
3. 2. 2017 12:37
jstrnad
Soustředění SD Hornní Branná se neuskuteční
Soustředění SD v Horní Branné bylo odřeknuto pro malý počet zájemců. Letos si musí dát běžky každý sám. :?
9. 1. 2017 10:32