Střelci: 1' Šumský a 35' Hubený - 9' Vlček, 67' Ungrád a 90' Matoušek.

Čutora dá gól hlavou 18,5.

Chlad dá jesle útočníkovi 2,80.

Heger dá branku 20,56.

Lukeš si dá cigretu na nervy 4,51.

P -  začátek, konec poločasu, ! - důležitá akce Góól - góól, W - Tomova pozvánka.

1' Šumi gól po centru Jiřiny.

2' Hody vybojoval rohový kop, který poté nezahrál příliš dobře.

8' Střela z 20 metrů zaplula Chladovi do branky.

10' Po prodloužení Jiřiny měl šanci Šumák, ale střelu z vápna brankář chytá.

17' Šumák byl vyfaulován a z přímého kopu vybojoval Hubas roh ze kterého hlavičkuje Cholda do vzduchu.

18' Švary střílí kousek vedle.

27' Nebezpečný centr Jiřiny, ale Cholda byl moc krátký.

33' Hubený střela levačkou, brankář bez šance.

44' Střela z 20 metrů, Chlad vytahuje.

Poločas: Zraněného Jiřinu střídá Pavel Feichtinger.

53' Hegi střídá Hodyho - premiéra ve starším dorostu.

65' Čutora vybojoval soupeři roh a po našem nedůrazu v obraně hosté srovnávají na 2:2.

69' Úplně jsme přestali hrát.

83' Čabas výborný zákrok.

87' Kličko namazal soupeři a ten šel sám na branku, Čabas výborně chytá.

89' Nebezpečný závar před naší brankou, naše obrana jen kouká a soupeř zvyšuje na 3:2.

První poločas z naší strany dobrý, ale druhý špatný. Hlavně druhou polovinu druhého poločasu jsme byli pod tlakem lépe kombinujícího soupeře. Velká pochvala a poděkování mladším dorostencům, kteří doplnili prořídlé řady staršího dorostu.

Vzkazovnik

jstrnad
Foto ze zápasu s SD Slovan Broumov
29. 5. 2017 23:14
jstrnad
Opatření proti spamu
Pro vložení textu do vzkazovníku je nutné zodpovědět křestní jméno hlavního trenéra (lze vše malými písmeny) - opatření kvůli spamu.
3. 4. 2017 6:27
jstrnad
Zitra trenink s MD
Na pozvaní Ládi Hegera zítra, (pro všechny dorostence, kteří nebudou pozváni na sobotní zápas A mužstva), společný fotbalek s MD na UMT pod sokolovnou od 10.00 hod. (SO).
;)
3. 2. 2017 12:44
Láďa Heger
Fotbálek pod sokolovnou
Kdo nebudete nominován v sobotu k zápasu, můžete jít s námi v sobotu od 10:00 pod sokolovnu
3. 2. 2017 12:37
jstrnad
Soustředění SD Hornní Branná se neuskuteční
Soustředění SD v Horní Branné bylo odřeknuto pro malý počet zájemců. Letos si musí dát běžky každý sám. :?
9. 1. 2017 10:32