Střídání: 43' Hanuš V. (Matouš), 55' Šafránek (Hodač), 61' Staněk (Cholasta) a 67' Chaloupka (Šumský).

Střelci: 90' Hanuš V. - 26' Ulrich, 54' Krupka a 55' Urban.

Matyho typovačka:

Padne červená karta 6,52.

Domácí vstřelí dvě a více branek 2,32.

Trenér domácích se bude po zápase radovat z výkonu 1,95.

P -  začátek, konec poločasu, ! - důležitá akce Góól - góól, W - Tomova pozvánka.

1' Začátek zápasu.

4' Gesto fair play Honza Zima přiznává tečovaný míč do autu.

9' Přiťuknutí Jiřina, středa David vysoko nad.

12' Špatný odkop naší obrany, ze strany střílený centr, naštěstí hosté do kaštanů.

15' Rychlý kontr, Šumi zakončuje, ale slabá střela.

15' - 23' - Výpadek zpravodajství, hledání zakopnutého balónu.

26' Chyba L. Strnada na půlce, následuje přečíslení 2:1, střela z dálky do tyče a úspěšná dorážka 0:1.

33' Hosté velmi pěkné přiťuknutí, ale naštěstí slabé zakončení.

34' Centr Maty, ale bez zakončení.

37' Vojta krásné přiťuknutí, Jiřina sám ze strany na branku, ale špatné zakončení.

39' David krásně přiťuknul na Šumiho, ten v úniku, ale místo střely volí špatnou nahrávku, která končí v náručí gólmana.

42' Střídání - Hanuš V. za Matyho (Maty dostává přezdívku Žralok dle kopačky).

44' Darovaná penalta, ale nový kapitán Jiřina slabá střela doprostřed branky, brankář chytá.

45' Poločas.

50' David nákop, Šumi náběh, ale je až druhý a hostující obrana ho do zakončení nepouští.

54' Hosté v akci dva na dva, přehrávají naše obránce a 0:2.

54' Střídání Šafránek za Hodyho.

55' Honza propadá na kraji a hráč hostí zvyšuje na 0:3.

58' David po přiklepnutí Choldy vysoko míjí.

59' Střídání Staněk Cholasta.

61' Śumi v solidní šanci přestřeluje.

62' Hosté střela z dálky, která končí na břevně.

66' Jiřina krásně po centru Davida v úniku, ale bohužel trefuje břevno.

68' Křeč hostujícího hráče, obětavě pomáhá rozhodčí.

74' Dany zakončení, ale mimo (po přiťuknutí Davida).

77' Honza v dobré možnosti, ale bohužel slabá střela.

83' Paka střídá.

84' Paka střídá.

85' Po přiťuknutí Honza Zima pálí, bohužel nepřesně.

86' Paka přímý kop z 25 m.

90' Náš roh zakončuje Víťa Hanuš a snižuje na 1:3.

Herně vyrovnaný zápas v kterém ale hosté byli lepší ve vytváření a proměňování šanci. Z naší strany pochvala za první poločas Matymu a za celý zápas Davidovi. Bohužel neproměněná penalta na konci prvního poločasu nás nevrátila do zápasu a po oknech v obranné činnosti v druhém poločase hosté zvýraznili vedení. Naše snížení přišlo až v závěru.

Vzkazovnik

jstrnad
Foto ze zápasu s SD Slovan Broumov
29. 5. 2017 23:14
jstrnad
Opatření proti spamu
Pro vložení textu do vzkazovníku je nutné zodpovědět křestní jméno hlavního trenéra (lze vše malými písmeny) - opatření kvůli spamu.
3. 4. 2017 6:27
jstrnad
Zitra trenink s MD
Na pozvaní Ládi Hegera zítra, (pro všechny dorostence, kteří nebudou pozváni na sobotní zápas A mužstva), společný fotbalek s MD na UMT pod sokolovnou od 10.00 hod. (SO).
;)
3. 2. 2017 12:44
Láďa Heger
Fotbálek pod sokolovnou
Kdo nebudete nominován v sobotu k zápasu, můžete jít s námi v sobotu od 10:00 pod sokolovnu
3. 2. 2017 12:37
jstrnad
Soustředění SD Hornní Branná se neuskuteční
Soustředění SD v Horní Branné bylo odřeknuto pro malý počet zájemců. Letos si musí dát běžky každý sám. :?
9. 1. 2017 10:32