1. kolo Sokol Smidary - Červeněves 2017/2018 OP OFS HK

Sestava: Němec - Staněk, Šafránek, Pilný, Strnad L.  - Špás, Branský, Myška., Šumský - Hubený, Appl D.

Střídání: 85' Blumenthal  (Appl J.) a  88' Matouš (Špás).

Střelci: 41' Malý, 73' Šefara - 63' a 80' Špás a 57' Hubený.

Žluté karty: 46' Wojcik - 53' Špás, 56' Staněk a 74' Appl J.

Červené karty: Bez.

Info

První poločas utkání našeho mladého týmu byl špatný. Domácí ukazovali na co si budeme muset rychle zvyknou (tvrdost se zákroky na hranici co toleruje rozhodčí a ta byla dnes dost vysoko, mužné souboje, přidat v rychlosti a kombinaci). Herní převahu v prvním poločase domácí přetavili v gól až těsně před poločasem, když další své šance už naštěstí neproměnili. Poločasové promluvení do duší a druhý poločas byl už naštěstí o něčem jiném. Hru jsme vyrovnali a naše protiútoky začali být velmi nebezpečné. Vyrovnání připravil David Hubený, který si všiml povyběhnutého gólmana domácích a nádherně ho přehodil z cca 35 metrů. Na pravé straně se rozehrál k velkému výkonu Jirka Špás, když svoji první šanci neproměnil, ale druhou dvoubáčkem ke vzdálené tyči, přes brankaře, již ano. Domácí se vzpamatovali ze šoku a snažili se zápasem něco udělat. Gól ale dali až po šlapáku v souboji o míč domácího kapitána s Jirkou Applem a dorážce (nepískalo se). Domácí chtěli rozhodnou, ale studenou sprchu jim připravil Jirka Špás, když si navedl míč ze strany na šestnácku a nechytatelnou střelou do šibenice rozhodl. Ti ještě mohutně útočili ale naše 19-letá obrana včele s brankařem již odolala.

Děkujeme všem borcům za účast a poděkování i realizačnímu týmu - Hladík, Berger, Koza (odmával na R2 celý zápas) a Strnad J.

Vzkazovnik

jstrnad
Foto ze zápasu s SD Slovan Broumov
29. 5. 2017 23:14
jstrnad
Opatření proti spamu
Pro vložení textu do vzkazovníku je nutné zodpovědět křestní jméno hlavního trenéra (lze vše malými písmeny) - opatření kvůli spamu.
3. 4. 2017 6:27
jstrnad
Zitra trenink s MD
Na pozvaní Ládi Hegera zítra, (pro všechny dorostence, kteří nebudou pozváni na sobotní zápas A mužstva), společný fotbalek s MD na UMT pod sokolovnou od 10.00 hod. (SO).
;)
3. 2. 2017 12:44
Láďa Heger
Fotbálek pod sokolovnou
Kdo nebudete nominován v sobotu k zápasu, můžete jít s námi v sobotu od 10:00 pod sokolovnu
3. 2. 2017 12:37
jstrnad
Soustředění SD Hornní Branná se neuskuteční
Soustředění SD v Horní Branné bylo odřeknuto pro malý počet zájemců. Letos si musí dát běžky každý sám. :?
9. 1. 2017 10:32