Němec udrží čisté konto - 1,42.

Matouš dá gól - 7,41.

Domácí dají gól do 15. minuty - 1,32.

Hanuš nedohraje 1. poločas - 1,26.

P -  začátek, konec poločasu, ! - důležitá akce Góól - góól, W - Tomova pozvánka.

0' P Začátek zápasu.

4'David se dostává do šance, ale hodně si to předkopl.

5' ! Láďa dává pěkný centr po zemi, ale David ho nestíhá.

8' Matouš pěkný centr na Švaryho, ten v souboji s gólmanem zasekává balón, posílá na Piškota, který tam vlétl do dvou hráčů, ale ti ho oškubali.

11' Hosté poprvé dali centr, ale hlavou mimo.

18' Góól! Piškot vyslal Davida a ten střelou k tyči dává na 1:0.

24' Kombinace před velkým vápnem. David sběhl mezi obránce a v tíšni se snažil přehodil gólmanal Míč lízl pouze břevno ze shora a skončil v autu.

33' ól! David vybojoval balón ve vápně a levačkou zvyšuje na 2:0.

35' Góól! David po výkopu Ondry prodlužuje hlavou na Švaryho a ten zvyšuje na 3:0.

37' Góól! Hrůša prohlásil: To je v pr....i, Maty dal gól, když placírkou přeloboval gólmana.

44' Švary z vápna trefuje nad branku.

45' ! Maty hraje jako o život.

46' David přešel přes tři hráče, sám na gólmana, ale netrefil branku.

56' Rohový kop na krátko na Montyho, a ten krásným centrem na zadní tyč, kam naběhl David a placírkou uklízí na vzdálenější tyč.

71' Góól! Soupeř po špatné střele snižuje na 5:1.

83' Góól! Maty se domluvil s gólmanem a zvyšuje na 6:1.

84' Hráč hostí č. 8 hledá dech a nemůže ho najít :C.

85' Góól! Thulo dává svůj 1. gól za Chlumec a zvyšuje na 7:1.

90' Konec - stav 7:1. totální propadák, vydřený body!

Pochvaly:

Maty - bojovná výkon, ale je nutno udržet nastavenou laťku včetně tréninků.

Monty - hezké záblesky fotbalového myšlení.

Ťulík - žolík se 100% přístupem, gól po minutě na hřišti.

Doly - kombinační přínos a příprava šancí pro spoluhráče.

Utkání vypadá jednoznačně, ale kdyby hosté na začátku proměnili své šance ... Utkání jsme zvládli a šanci dostali všichni hráči.

Vzkazovnik

jstrnad
Foto ze zápasu s SD Slovan Broumov
29. 5. 2017 23:14
jstrnad
Opatření proti spamu
Pro vložení textu do vzkazovníku je nutné zodpovědět křestní jméno hlavního trenéra (lze vše malými písmeny) - opatření kvůli spamu.
3. 4. 2017 6:27
jstrnad
Zitra trenink s MD
Na pozvaní Ládi Hegera zítra, (pro všechny dorostence, kteří nebudou pozváni na sobotní zápas A mužstva), společný fotbalek s MD na UMT pod sokolovnou od 10.00 hod. (SO).
;)
3. 2. 2017 12:44
Láďa Heger
Fotbálek pod sokolovnou
Kdo nebudete nominován v sobotu k zápasu, můžete jít s námi v sobotu od 10:00 pod sokolovnu
3. 2. 2017 12:37
jstrnad
Soustředění SD Hornní Branná se neuskuteční
Soustředění SD v Horní Branné bylo odřeknuto pro malý počet zájemců. Letos si musí dát běžky každý sám. :?
9. 1. 2017 10:32