Matouš vyhraje hlavičkový souboj - 4,70.

Jiřina dá gól - 3,20.

Rozhodčí bude běhat - 6,20.

Domácí hráč č. 8 sundá batoh - NE 1,0 ANO 7,90.

P -  začátek, konec poločasu, ! - důležitá akce Góól - góól, W - Tomova pozvánka.

1' Utkání začalo.

5' Náš tým je v tlaku, chce to dát gól.

12' Výborný tlak Jirky, Davidova střela končí v rukavicích gólmana.

14' Pěkná akce po autu, Doliho střela těsně vedle.

16' Nedůraz naší obrany, Čabas vyráží na tyč a hráč č. 2 netrefuje prázdnou branku.

Asi online výpadek, nebo Tomáš ztratil jeden list.

60' Obrovská šance pro domácí, útočník ale nechal vyniknout Chladiče.

64' Opět okno v naší obraně, Kuba opět chytá.

Sudí si plete strany a otáčí i neotočitelné!

86' Doli přehazuje gólmana, soupeř vykopává z prádné brány.

90' Konec utkání.

91' Penalty.

Chali č.8 - dává, domácí ano, Hřůša č. 5 dává, domácí mimo, Šumi č. 14 dává, domácí - chytá Čabas, Čabas č. 31 - dává.

Vítězíme 4:1 na penalty a připisujeme si druhý bod.

Utkání se hrálo na vedlejším hřišti menších rozměrů a to dalo ráz utkání. Domácí většinou spoléhali na nakopávané balóny a my na kombinaci, která se nám na malém hřišti příliš nedařila. Šance na obou stranách neskončily gólem a v penaltách jsme byli lepši. U nás velká pochvala gólmanovi.

Vzkazovnik

jstrnad
Foto ze zápasu s SD Slovan Broumov
29. 5. 2017 23:14
jstrnad
Opatření proti spamu
Pro vložení textu do vzkazovníku je nutné zodpovědět křestní jméno hlavního trenéra (lze vše malými písmeny) - opatření kvůli spamu.
3. 4. 2017 6:27
jstrnad
Zitra trenink s MD
Na pozvaní Ládi Hegera zítra, (pro všechny dorostence, kteří nebudou pozváni na sobotní zápas A mužstva), společný fotbalek s MD na UMT pod sokolovnou od 10.00 hod. (SO).
;)
3. 2. 2017 12:44
Láďa Heger
Fotbálek pod sokolovnou
Kdo nebudete nominován v sobotu k zápasu, můžete jít s námi v sobotu od 10:00 pod sokolovnu
3. 2. 2017 12:37
jstrnad
Soustředění SD Hornní Branná se neuskuteční
Soustředění SD v Horní Branné bylo odřeknuto pro malý počet zájemců. Letos si musí dát běžky každý sám. :?
9. 1. 2017 10:32