31.1.2014 - turnaj FKCHSD - výsledkové info

Konečné sestavy našich mužstev:

FKCH U19 - Němec - Blumenthal J., Staněk K., Hospodka R., Živný D., Šantrůček J., Motyčka P., Hodr M. a Šafránek D.

FKCH U17 - Šumský - Špás J., Strnad L., Bohatý D., Bohatý P., Černohorský V., Hanuš J., Hruška J., Bareš D., Matouš J., Houdek D. a Hubený D.

Turnaj SDFKCH se uskutečnil za účasti 12-ti družstev a z toho dvě tvořili naši borci z MD a SD. Velmi nás tentokrát potěšila jak početní tak herní účast našich mládežníků. Obdivuhodný byl příjezd borců z AFK Loko Chomutov (dálka) a zajímavostí pro nás družstva Ňinos FC (Praha) a Botafogo HK. Boje ve skupinách napověděly o ambicích jednotlivých mužstev. Ve skupině A se velmi dobře prezentovali naši starší dorostenci, kdy jak se bohužel ukázalo, tak rozhodující pro ně bylo první prohrané utkání s Velkým Osekem. V posledním utkání s Přeloučí remizovali a byl z toho boj o třetí místo. Naši mladší dorostenci se prezentovali také solidní kopanou a všechny své utkání solidně odjezdili. O lepší umístění je připravila  prohra s FC Ňiňos a neproměňování šanci (viz. 110% Jarda). Starší nakonec v boji o třetí místo podlehli FK Pardubičky a mladší naopak v boji o 9-té místo zvítězili. Turnaj vyhrálo ve velmi pěkném finálovém zápase na penalty šťastnější družstvo z Újezda n. L., když v normálním hracím čase remizovalo s AFK Loko Chomutov 2:2. Snad byli všichni s turnajem spokojemi (tradičně mimo Stodůlek), dík patří všem organizátorům (děkujeme Petře). Za zapůjčení míčů a rozlišováků dík SG Chlumec n. C. Turnaj odřídila k všeobecné spokojenosti dvojice rozhodčích z OFS Pardubice - taktéž děkujem.

Ještě jednou dík všem zúčastněným družstvům za účast a doufáme, že byla spokojena s organizací a cenami.

Výdledkové info:

Nejlepší hráč: Andráš Lukáš - FK Újezd n. L.

Nejlepší brankář: Holub Daniel - SK Pardubičky

Nejlepší střelec: Živný David - FK Chlumec n. C. U19

150131 tabulka A (pdf)

150131 tabulka B (pdf)