9. kolo TJ Červený Kostelec KP MD KHK 2012/13

9. kolo - 13.10. 2012

TJ Červený Kostelec - FK Chlumec nad Cidlinou       1    :    0       (0:0)

Sestava: Něměc - Hospodka, Černý, Tichý, Blumenthal - Šusta, Hodr, Šafránek, Motyčka, Šusta - Houdek, Staněk

Střídali: Malý, Vidner, Hubený, Maňák

64´ - 1:0

Absolutní pochvalu si za tento zápas zaslouží Ondra Němec,který vychytal i to,co se vychytat nedalo.

Zápas jsme si prohráli sami i neúčastí hráčů na zápase i trénincích.Kde byl Dašek a Frýda?

K tomuto zápasu nebudu nic psát,raději nechám vyniknout novinářského eléva a zapisovatele,jak dění na hřišti sám viděl a zapisoval slovo od slova.:-))

„Domácí dávají gól z ofsajdu v 6´.21´:Pavel Malý běží,nahrává na Radovana Šustu,ale bohužel bez gólu.24´:Pavel Motyčka střídá(dolů)za Jana Svěceného(nahoru).26´:Pavel Malý střídá za Dominika Houdka.28´:David Hubený střídá za Jakuba Vidnera.35´:U domácích výměna brankářů.38´:Střela od domácích,ale Ondra Němec stále odolává!39´:Faul na domácí,kope se přímý kop,ale Ondra Němec stále odolává!41´:Propiska ukradena.41:08´:Propiska nalezena.42´:střela od domácích,ale Ondra Němec stále odolává.42´:běh na bránu hostů,ale Ondra Němec stále odolává.Kope se roh na bránu hostů,ale Ondra Němec stále odolává.43´:přímý kop na bránu hostů,ale Ondra Němec stále odolává.45´:Přímý kop na bránu hostů a střídá Marcel Hodr za Jana Svěceného.Přímému kopu Ondra Němec odolal a Marcel Hodr je vážně zraněn.46´:Přímý kop na branku domácích,brankář odolal.50´:Propiska přestává psát a Radek Šusta kulhá…!51´:kapitán legendárního Chlumce střídá za Marcela Hodra(Kryštof Staněk).54´:Střídá Pavel Malý-zraněn,za Davida Hubeného.55´:Přímý kop na branku hostů,ale Ondra Němec odolává-zázračný zákrok!!!!!!56´:rohový kop na branku hostů,ale Ondra Němec stále odolává!!59´:střídá kapitán legendárního Chlumce za Davida Hubeného.63´:rozhodčí píská nepravdivou ruku od Radovana Šusty a ten dostává žlutou kartu za KECY.64´:střela od domácích,ale Ondra Němec………byl prolomen,stav utkání 1:0 pro domácí.Po rozehrání má Radovan Šusta zaseKECY a rozhodčí vyhrožuje červenou kartou.68´:Dominik Tichý střídá za Pavla Malého.69´:přímý kop na bránu hostů,ale Ondra Němec odolává,bohužel né stále.72´:střídá Jan Svěcený za Eduarda Maňáka.73´:míč zakopnut mimo fotbalový areál.74´:střídá Pavel Malý za Jakuba Vidnera.77´:Rychard Hospodka málem dává vlastní gól.78´:kope se rohový kop na branku hostů,ale neproměněno.Spisovatel je zraněnej,protože hledal kapesník.Utkání odpískáno za stavu 1:0 pro domácí.“