26. kolo TJ Sokol Třebeš KP MD 2012/13

15. 6. 2013

TJ Sokol Třebeš : FK Chlumec n. C./Převýšov foto...

Sestava: Němec - Kincl, Černý, Hubený, Blumenthal - Šusta, Hodr, Staněk, Dašek M. -  Hospodka, Malý

Střídali: Šafránek, Vidner

Naši mladší dorostenci  nastoupili proti třetímu celku tabulky z Třebše. Někteří naši dorostenci měli v nohách již čtvrtré utkání (Staněk), někteří předchozí utkání SŽ (Hubený, Šafránek a Vidner) a některým chyběla chuť porvat se výsledek.  Domácí od začátku ukazovali svou fotbalovou vyspělost a nikoho nenechali na pochybách jakým směrem se bude utkání vyvíjet. Domácí se po výborných kombinačních akcích a krásných střelách se dostávají postupně do vedení 4:0. Výborný bojovník Matěj Dašek po přihrávce Pavla Malého snižuje na 4:1 a opět Matěj Dašek nahrává na gól Martinu Hodrovi a snižujeme na 4:2. Domácí ale rychle odpovídají a ještě do poločasu navyšují na 6:2. I do druhého poločasu domácí nastupují s kombinačními schopnostmi a výbornou střelbou. Výborně chytá Ondra Němec, ale přesto domácí navyšují až na 10:2.

Vítězství domácích je naprosto zasloužené. Z našich hráčů proti výbornéhu soupeři dařilo některým  více, některým méně, a absolutorium zaslouží určitě Ondra Němec.