5. kolo Broumov KP MD KHK 2012/13

15. 9. 2012

Chlumec nad Cidlinou : Broumov

4         :           5 (1:1)

Sestava: Němec - Černý, Blumenthal, Frýda, Hospodka - Hodr, Malý, Tichý, Motyčka - Šusta, Dašek

Střídali – Šafránek, Švarc, Vidner

5´ - 1:0 – Tichý

30´ - 1:1 – vlastní gól Černý

41´ - 1:2

42´ - 2:2 - Dašek

46´ - 2:3 – penalta po Frýdově zákroku a žluté kartě

48´ - 2:4

53´ - 3:4 - Šusta

62´ - 4:4 - Hospodka

78´ - 4:5

K zápasu proti Broumovu jsme nastupovali s tím, že musíme konečně zlomit naše prokletí a naladit se na vítěznou vlnu. Starší žáci Broumov porazili, tak jsme chtěli jejich bilanci vyrovnat. Ale soupeř byl jako vždy proti. A přitom jsme měli začátek jako z říše snů, hnedle v 5 minutě zatáhl Dašek po křídle míč a krásně ho předložil jak na podnose Tichému, kterému nezbývalo nic jiného, než placírkou přesně umístit. Vytvořili jsme si i další šance, ale jejich gólové zakončení je stále problém. Ve 30 minutě se po ojedinělém útoku ve vlastním vápně špatně zorientoval Černý a jeho hlavička skončila za zády našeho gólmana.

Do druhého poločasu jsme nastupovali s tím, že musíme zabrat a trefovat, ale byli to hosté, kteří nás hned ve 41 minutě zaskočili vyrovnávacím gólem. Zvládli jsme odpovědět Daškem hned minutu na to, ale najednou jsme jakoby vyklidili hřiště a dvakrát inkasovali. Přesto jsme,díky Šustovi a Hospodkovi, dokázali ještě vyrovnat,ale pak jsme si pár minut před koncem nechali dát naprosto smolný a zbytečný gól, který zavinil naši porážku.