7. kolo Olympia H. Králové KP MD KHK 2012/13

7. kolo 10. 10. 2012

TJ Chlumec nad Cidlinou : Olympia HK       3    :    4       (3:1)

Sestava: Němec - Tichý, Blumenthal, Dašek F., Hospodka - Motyčka, Šafránek, Švarc, Hubený - Staněk, Dašek M.

Střídali – Černý, Šusta,

1´ - 0:1

20´ - 1:1 - Šafránek

36´ - 2:1 - Staněk

38´ - 3:1 - Šusta

46´ - 3:2

52´ - 3:3

67´ - 3:4

Přeložený zápas s Olympií HK jsme začali ve velkém stylu hned v první minutě, kdy přímo z rozehry se soupeř vydal na naši branku.Cestu jsme mu vydláždili zlatými cihličkami,tak mu nezbývalo nic jiného,než poděkovat a pohodlně zavěsit. Ještě dalších 10 minut jsme po obdrženém gólu prospali,pak nás ale najednou probudilo hlasité povzbuzování fanoušků a Šafránek nás popostrčil a vyrovnal.V tu chvíli jsme opravdu začali hrát fotbal a soupeř nevěděl,kam dříve.Vše vyústilo druhým gólem,kdy po rohu dorážel Staněk.Nutno podotknout,že zmiňovaný hráč měl před svým gólem ještě 2 tutovky,kdy stál sám osamocená před gólmanem a jelikož se mu zřejmě nelíbil,tak ho trefil.Pokračovali jsme ve své nátlakové hře a to vyústilo v další gól,kdy si střelu brankář nestačil na střelu Šusty.

O přestávce se otřásala celá budova,jak byly hráči Olympie jemně upozorněni na to,že takto hrát nemají.A opravdu.Ve druhém poločase nastoupilo naprosto jiné mužstvo.Vyrovnali naši hru a když jsme dokázali spálit dalších 5 tutovek,tak pohodlně po našich neuvěřitelných chybách dokázali vyrovnat a co hůř,šli dokonce i do vedení 4:3.Bohužel jsme nedokázali již reagovat.Je to škoda,jelikož jsme nehráli špatný fotbal,ale naplno se projevila naše slabina,a to je proměňování vyložených šancí.

Příliš jsme si přivykli na to,že pošleme míč dopředu a v klidu se podíváme,co s ním útočník vyvede.Záloha nepodporoval útok a chyběla částečně i rozehra a těchto chyb se musíme pro příště vyvarovat.