16. kolo FC Spartak Rychnov n. K. KP SŽ KHK 2012/13

FK Chlumec n. C./Převýšov : FC Spartak Rychnov n. K.

0           :           1 (0:1)

Sestava: Vidner - Bohatý D., Dašek F., Houdek, Strnad - Doležal V., Novotný J., Šafránek, Bohatý P. - Švarc, Hubený

Střídali: Špás, Firbacher F., Matouš, Pilný M., Dušák, Maňák a Petrovický

Střelci:

Doplněni o posily ročníku 2000 jsme zahájili jarní část sezóny proti soupeři z Rychnova. Od začátku jsme se prezentovali útočnou kopanou s stálou optickou převahou. Hosté spoléhali na rychlé protiútoty, kdy měli vpředu jednoho vysokého hbitého útočníka. Bohužel v cca 20 miinutě po obrovské šanci hostů přichází vzápětí rohový kop, kdy inkasujeme právě z hlavy tohoto útočníka. Dál se tlačíme dopředu, přicházejí pološance, ale bez úspěchu. Poločas končí za stavu 0:1 pro hosty. Druhý poločas jsme opět začali náporem a hosté, kteří příjeli v jedenácti, přícházejí o jednoho borce vinou zranění a my hrajeme prakticky celou druhou půli proti deseti. Největší šanci máme po krásné ráně Dana Švarce do břevna. Výsledek již obětaví hosté do konce utkání uhájili. Vše okořenil jejich trenér nelíčeným výbuchem radosti při konečném hvizdu rozhodčího.

Naší žáci určitě nezklamali, ale gól jim nebyl souzen. Děkujeme za výpomoc našim mladším ligovým kolegům.

17. kolo TJ Dvůr Králové KP SŽ KHK 2012/13

17. kolo

13. 4. 2013

TJ Dvůr Králové : FK Chlumec n. C./Převýšov

0           :           3 (0:3)

Sestava: Vidner - Strnad., Dašek F., Maňák, Bohatý P. - Bohatý D., Hanuš J., Hubený, Houdek - Švarc, Hanuš V.

Střídali: Dušák, Matouš

Střelci: Hubený, Bohatý D., a Švarc

Tentokrát jsme bez posil  osobními auty vyrazili směr Dvůr Králové. Přivítala nás slušná tráva a mažoretky, které měly soutěž v Hankově domě a aktivné se zúčastnily i zápasu. Do posíleného týmu domácích jsme zakousli hned od začátku. V prvním poločase jsme měli územní převahu a z ní postupně vyustily hezké góly. První dává D. Hubený prostřelením zdi, druhý D. Bohatý pěknou střelou po vybojování míče a příklepnutí od D. Švarce a třetí D. Švarc po samostatném úniku i s obejitím brankáře a zakončením do prázdné brány. V druhém poločase byla již hra vyrovnanější a přelévala se z jedné strany na druhou. Šance si již vypracovali i domácí, když největší zneškodnil J. Vidner po střele z bezprostřední blízkosti. Naši se tlačilili dopředu, byly i šance, ale již jsme žádnou něproměnili. Konečný stav 3:0 pro nás, podání ruky soupeři, rozhodčímu, pochvala od domácího trenéra a odjezd domů.

Děkujeme rodičům za zabezpečení dopravy a našim žákům za hezký nedělní zážitek.

19. kolo Slovan Broumov KP SŽ KHK 2012/13

19. kolo

27. 4. 2013

Slovan Broumov : FK Chlumec n. C./SK Převýšov

2           :           2 (0:0)

Sestava: Vidner - Špás, Dašek F., Hubený, Strnad - Hanuš V., Hanuš J., Švarc, Dušák - Matouš, Hanuš V.

Střídali: Vávra

Střelci: Dašek F., Hubený

Časné vstávání a odjezd k našemu nejvzdálenějšímu soupeři. Cestou zdoláváme objížku za Policí n. M a konečně dorážíme do Broumova. Na hřišti nás vítají nové krásné kabiny. Jedinou vadou na kráse je počet starších žáků - jen 12 (bří Bohatí musí plnit povinnosti v Bukovce, Maňák omluven - koleno,  malování, Šafránek - zákaz od lékaře).

První poločas začínáme na mokrém trávníku tlakem. Domácí se nám snaží oplácet stejnou mincí. Za první poločas ale žádná branka nepadá i když šance jsme si na to vytvořili.

V druhém poločase se dostávají po po rohovém kopu, hlavičce a dorážce do vedení domácí. Naštěstí i my máme disponované střelce. Neprve vyrovnáváme z přímého kopu F. Daškem a následně jdeme do vedení dalekonosnou střelou D. Hubeného. Nutno konstatovat, že u obou gólů neměl čisté svědomí domácí brankař. Domácí se potom tlačí do útoku a vytvářejí si šance, které likviduje J. Vidner. Bohužel po jednom z rohových kopů a nedůsledném odehrání míče, dochází k našemu faulu cca 5m za hranicí vápna. Z následného přímého kopu domácí vyrovnávají na 2:2. Tento stav se už do konce zápasu nezměnil.

Poměrně slušné utkání a i přesto rozhodčí rozdal 7-žlutých karet.

18. kolo FK Trutnov/Ml. Buky KP SŽ KHK 2012/13

18. kolo

20. 4. 2013

FK Chlumec n. C./SK Převýšov : FK Trutnov/FC Mladé Buky

3           :           0 (2:0)

Sestava: Vidner - Bohatý P., Dašek F., Maňák, Strnad - Bohatý D., Hanuš J., Hubený, Houdek - Švarc, Hanuš V.

Střídali: Dušák, Matouš a Šafránek

Střelci: Bohatý D., Švarc a Houdek

Začátek zápasu nás zastihl v dobré pohodě a výsledkem byla nátlaková hra s kombinačním fotbalem. Bojovný soupeř dlouho odolával a první gól padl až po dobře zahraném přímém kopu Dominikem Bohatým a vlastním gólu hlavou. Druhý gól přidává opět výborný Dan Švarc a do kabin jdeme za stavu 2:0. Druhý poločas se odehrával ve stejné réžii jako první, kdy spolehlivě pracuje naše obrana, v záloze kouzlí Dan Šafránek a ostatní borci přispívají také svým dílem. Výsledkem je třetí gól Dominika Houdka a v pohodě dovedený zápas do vítězného konce.

Děkujeme žákům za hezký sobotní zážitek.

14. kolo FC Kostelec n. O./Častolovice KP SŽ 2012/13

14. kolo

1. 5. 2013

FK Chlumec n. C./SK Převýšov : FC Kostelec n. O./AFK Častolovice

5           :           0 (4:0)

Sestava: Dušák - Bohatý P., Dašek F., Maňák, Strnad - Vávra, Hanuš J., Bohatý D. - Hubený, Hanuš V. - Švarc

Střídali: Matouš, Špás

Střelci: Švarc 2x, Bohatý P., Hubený a Maňák

Odložené kolo začali naši žáci podle našich představ. Neustále se tlačili dopředu, snažili se o kombinaci a snahu soupeře o zakládání brejkových situací zachytávala naše obrana hned v zárodku. Z neustálého tlaku se rodili šance a ty naši žáci proměňovali. V 10. minutě dává Patrik Bohatý z přímého kopu na 1:0. V 19. minutě po kombinační akci Davida Hubeného zakončuje Dan Švarc. V 29. minutě po zatažení míče z poloviny hřiště Danem Švarcem zakončuje David Hubený. 33. minuta a krásně do šibenice střílí Eda Maňák a je to 4:0 a přichází poločas. V druhém poločase kontrolujeme vývoj zápasu a jediným gólem D. Švarce (přelobování brankaře, po špatné rozehrávce hostí) zakulacujeme skóre na 5:0.

Dnes skoro nebylo našim žákům co vytknout, plnily pokyny trénérů do puntíku, bojovali, prosadili se kombinační hrou a zaslouženě zvítězili. Jen tak dál.

Vzkazovnik

jstrnad
Foto ze zápasu s SD Slovan Broumov
29. 5. 2017 23:14
jstrnad
Opatření proti spamu
Pro vložení textu do vzkazovníku je nutné zodpovědět křestní jméno hlavního trenéra (lze vše malými písmeny) - opatření kvůli spamu.
3. 4. 2017 6:27
jstrnad
Zitra trenink s MD
Na pozvaní Ládi Hegera zítra, (pro všechny dorostence, kteří nebudou pozváni na sobotní zápas A mužstva), společný fotbalek s MD na UMT pod sokolovnou od 10.00 hod. (SO).
;)
3. 2. 2017 12:44
Láďa Heger
Fotbálek pod sokolovnou
Kdo nebudete nominován v sobotu k zápasu, můžete jít s námi v sobotu od 10:00 pod sokolovnu
3. 2. 2017 12:37
jstrnad
Soustředění SD Hornní Branná se neuskuteční
Soustředění SD v Horní Branné bylo odřeknuto pro malý počet zájemců. Letos si musí dát běžky každý sám. :?
9. 1. 2017 10:32