4. kolo Trutnov KP SŽ KHK 2012/13

8. 9. 2012

Trutnov : Chlumec nad Cidlinou

1           :           0 (0:0)

Sestava: Divíšek - Vidner, Šafránek, Dašek - Dušák -Strnad, Hubený, Švarc, Matouš - Maňák, Vávra

40´ - 1:0

Do Trutnova jsme odjížděli ve značně omezené sestavě, přesto jsme v první poločase dokázali s domácími držet krok, dokonce jsme je chvílemi i přehrávali. Ale opět se projevila naše slabina,a tou je vstřelení gólu. Nutno ale podotknout, že nás rozhodčí neměl moc v oblibě, a to včetně jednoho z pomezních. ;-)

Ve druhém poločase jsme prospali začátek, Láďovi tam proběhl útočník jako křepelka a ani Dašek nedokázal včas stáhnout závoru a najednou byli domácí na koni.Přesto jsme dokázali hru vyrovnat, ale naše slabina nás opravdu silně omezuje. Jako zářný příklad je možno zmínit padesátou minutu, kdy si zřejmě Šafránek řekl, že vyrovnat penaltou je nesportovní a tuto směle zahodil. Bohužel jsme do konce zápasu soupeřova gólmana již nepřekonali, tak odjíždíme sice bez bodů, ale alespoň s pocitem, že hrát umíme, když chceme. Jen ty góly kluci,jen ty góly…….