3. kolo Sokol Dohalice 2017/2018 OP OFS HK

Sestava: Němec - Strnad, Šafránek, Appl D., Matouš  - Šumský, Kmínek, Myška., Špás - Kárník Vl., Hanuš V.

Střídání: 52' Kárník Vo.  (Kmínek),  58' Hodač (Šumský) a 63' Cholasta (Kárník Vl.)

Střelci: 28' Miškař K. - 73' a 84' Myška, 30' Matouš, 67' Cholasta.

Žluté karty: Bez - 72' Myška.

Červené karty: Bez.

Info

Sestava dohodnuta bez problému (papírová shoda Hladík - Berger, neshoda Strnad). Sestava byla sice ochuzena o některé hráče, ale možnost předvést se dostali další. Na horké půdě v Dohalicích se nás domácí snažili hned od začátku zatlačit, a jejich robusní hráči byli i silní na míči. Z naší strany to byla hra hlavně na rychlé protiútoky. Domácí si vytvářeli šance, ale velmi dobrý Ondra Němec a solidní obránná činnost jim nedovolila skórovat. Jednou zaskakoval za již překonaného Ondru Němce Jirka Myška výkopem z brankové čáry. Nakonec se ale domácí dočkali, když po zbytečném faulu Jardy Matouše se penalta, kterou domácí proměňují. Prakticky z protiútoku kopeme roh, který hlavičkově vyhrává Dan Appl a střílí Miloš Šumský, následuje odraz od domácího obránce a poslední kdo tečuje je Jarda Matouš a srovnává. Konec prvního poločasu za nerozhodného stavu. Druhý poločas sice začíná šancí domácích, kteří hrají na svou branku (ke kabinám), ale pak už je to zápas našich borců. Velké zlepšení vpředu začíná přinášet na naší stranu šance.  Nakonec se ukazuje i šťastná ruka trenérů při střídání, když Vojta Cholasta střílí gól hlavou po rohu, po čtyřech minutách pobytu na hřišti. V tu dobu bohužel začíná pomáhat domácím lehce rozhodčí a jejich hra dopředu nabírá na síle. Přesto ještě dvakrát dokážeme Jirkou Myškou gólově zakončit (jedenkrát doklepnutí a jedenkrát přímý kop). Domácí (a hlavně velmi neobjektivní domácí diváci) nám i za rozhodnutého stavu nedávají nic zadarmo a naše obrana včetně brankáře je neustále v permanenci. Dohráno, pozdrav domácího trenéra Hubáčka (hrál za Kosičky) a na zaslouženou klobásu. Pochvala družstvu za celkový přístup k zápasu a velmi dobrý herní druhý poločas bez vyzdvihnutí jednotlivců i když tentokrát by se určitě dalo jednotlivě chválit. Druhý poločas jsem si "užil" za neustálých vulgarit ze strany domácích fanoušku (doufám Jardo že příště pojedeš a jseš odolnější).

Poděkování realizačnímu týmu (Hladík, Berger, Strnad a Jarda Koza), když nás ještě podpořili Luboš Němec a pan Kmínek.

Vzkazovnik

jstrnad
Foto ze zápasu s SD Slovan Broumov
29. 5. 2017 23:14
jstrnad
Opatření proti spamu
Pro vložení textu do vzkazovníku je nutné zodpovědět křestní jméno hlavního trenéra (lze vše malými písmeny) - opatření kvůli spamu.
3. 4. 2017 6:27
jstrnad
Zitra trenink s MD
Na pozvaní Ládi Hegera zítra, (pro všechny dorostence, kteří nebudou pozváni na sobotní zápas A mužstva), společný fotbalek s MD na UMT pod sokolovnou od 10.00 hod. (SO).
;)
3. 2. 2017 12:44
Láďa Heger
Fotbálek pod sokolovnou
Kdo nebudete nominován v sobotu k zápasu, můžete jít s námi v sobotu od 10:00 pod sokolovnu
3. 2. 2017 12:37
jstrnad
Soustředění SD Hornní Branná se neuskuteční
Soustředění SD v Horní Branné bylo odřeknuto pro malý počet zájemců. Letos si musí dát běžky každý sám. :?
9. 1. 2017 10:32