Nejbližší akce
Kalendář
Kalendárium
Žádné události nenalezenySD FK Chlumec nC
Fotogalerie
Fotogalerie
1.2. 2014 Info k turnaji SD FKCH
- Podrobnosti
- Kategorie: Turnaje
- Zveřejněno 16. 1. 2014 12:20
- Napsal strnadj
- Zobrazeno: 3094
Starší dorost 1995 (SO 15.2.2014 - 08.00 hod.)
Přihlášené týmy (k 1.2.2014)
1. FK Chlumec n. C. U19
2. Spartak Kosičky
3. TJ Sokol Jestřábí Lhota
4. FK Újezd nad Lesy
5. FK Chlumec n. C. U17
6. FK Bohemia Poděbrady
7. FK Viktorie Velký Osek
8. Sokol Týnec nad Labem
9. SK Řečany
10. FC Jiskra Heřmanův Městec
Info a ke stažení (připomínky vítány).
Propozice a pravidla turnaje MD2014 (doc)
Turnaj 2014 FKCh_SD-prozice a pravidla_01.doc
aktualizace 10.2.2014 - 09.10 hod.
Rozlosování do skupin MD2014 (xls)
Skupina A B zaklad_02 10 muzstev.XLS
aktualizace 10.2.2014 - 09.10 hod.
Hrací plán časový MD2014 (xls)
Hraci plan casovy 2014_02 10 SD_0.xls
aktualizace 10.2.2014 - 09.10 hod.
Soupiska družstva (xls)
22.1. 2014 Info k turnaji
- Podrobnosti
- Kategorie: Turnaje
- Zveřejněno 16. 1. 2014 12:20
- Napsal strnadj
- Zobrazeno: 3425
Mladší dorost 1997 (SO 8.2.2014 - 08.00 hod.)
Přihlášené týmy (k 22.1.2014)
1. FK Chlumec n. C. - bílá
2. Sokol Stodůlky
3. RMSK Cidlina Nový Bydžov
4. TJ Sokol Jestřábí Lhota
5. FK Bohemia Poděbrady
6. TJ Sokol Jičíněves
7. FK Chlumec n. C. - modrá
8. FK Viktorie Velký Osek
9. SK Řečany
10. FC Bukovka
Info a ke stažení (připomínky vítány).
- aktualizace propozic a pravidel - 30.1.2014 20:00
- doplnění soupisky pro mužstva - 30.1.2014 20:00
Propozice a pravidla turnaje MD2014 (doc)
Turnaj 2014 FKCh_MD-prozice a pravidla_01.doc
Rozlosování do skupin MD2014 (xls)
Skupina A B zaklad_02 10 muzstev.XLS
Hrací plán časový MD2014 (xls)
Hraci plan casovy 2014_02 10.xls
Soupiska družstva (xls)
2013 - halové turnaje FK Chlumec n. C.
- Podrobnosti
- Kategorie: Turnaje
- Zveřejněno 23. 12. 2012 22:30
- Napsal Super User
- Zobrazeno: 3905
Termíny halových turnajů pořádaných FK Chlumec n. C. v Slavíčkově hale:
12.1. 2013 SO – BOHEMIAN WASTE MANAGEMENT CUP – muži výsledky turnaje ...
19.1. 2013 SO – BEZVANET CUP – starší přípravka (2002 a mladší)
26.1. 2013 SO – RYBÁŘSTVÍ CUP – mladší přípravka (2004 a mladší)
2.2. 2013 SO – JIRY CUP – starší žáci (1998 a mladší)
9.2. 2013 SO – AMEA CUP – mladší žáci (2000 a mladší)
16.2. 2013 SO – JIRY CUP – mladší dorost (1996 a mladší)
23.2. 2013 SO – RYBÁŘSTVÍ CUP – starší dorost (1994 a mladší)
Vzkazovnik
Počítadlo přistupů
Včera106
Týden386
Měsíc174
Celkem124113
Currently are 2 guests and no members online